drony

Chcę dostać na urodziny drona od rodziców

Sebastian ma bardzo bogatych rodziców i dostaje od nich zawsze wszystko. Ostatnio dostał nowy telefon komórkowy, który niedawno co wszedł na rynek. Sebastian to sympatyczny chłopak i nigdy się niczym nie przechwala. Bardzo się lubimy. Ostatnio przyniósł na podwórko dron z kamerą i również mi pozwolił się nim pobawić.

Drony były moim marzeniem

dronyMówił., że chce dostać jeszcze quadrocopter, który widział ostatnio i jest przekonany, że rodzice mu kupią. Mi od dawna marzy się taki dron, ale pewnie mi rodzice nie kupią, ponieważ sporo to kosztuje a remontują dom i potrzebują pieniędzy na inne wydatki. Po zabawie z Sebastianem jeszcze bardziej zapragnąłem mieć taki dron i postanowiłem zapytać o to rodziców. Nie bardzo wiedziałem jak zacząć i trochę się czaiłem. Moi rodzice wiedzą czym są drony zdalnie sterowane, więc nie będę musiał im nic wyjaśniać, ale na pewno tata zapyta do czego mi jest potrzebny taki dron. Już się przygotowałem do tej rozmowy i mam całą listę z przygotowanymi argumentami. Po kolacji zapytałem mamę czy mają już jakiś pomysł na prezent dla mnie, bo chętnie mogę im podpowiedzieć co chciałbym dostać. Co prawda urodziny mam dopiero za miesiąc, ale warto temat już teraz poruszyć. Będę miał więcej czasu, żeby negocjować z rodzicami. Mama z uśmiechem zapytała co chciałbym dostać a ja bez chwili wahania powiedziałem, że marzy mi się dron z kamerą. Mama nic na to nie odpowiedziała, tylko się zamyśliła. Powiedziała, że to przemyśli i zobaczymy. Nie chciałem podejmować dalszej rozmowy, tylko znaleźć odpowiednią chwilę w innym terminie.

Będę ich sukcesywnie urabiał aż zgodzą się na dron z kamerą. Następnego dnia tata mnie zawołał do siebie. W tajemnicy powiedział mi, że rozmawiał z mamą na temat mojego prezentu. Puścił do mnie oczko i się uśmiechnął. Udało się.