Czy warto kupić Kross Level R6?

 

Dobry rower górski nie jest wcale trudno znaleźć, wystarczy wiedzieć, czego się tak naprawdę szuka, a powszechnie wiadomo, że każdy chce mieć porządny i solidny sprzęt, w jak najniższej cenie. Tak się składa, że Kross przygotował całą serię takich ofert. 

Solidny Level R6 od Krossa

kross level r6Kross to polski producent rowerów oraz akcesoriów. Na rodzimym rynku jest już od ponad trzech dekad, a doświadczenie firmy przekuło się w wielki sukces komercyjny. Bowiem jednoślady Krossa sprzedają się świetnie nie tylko na polskim rynku, ale również na zagranicznych. To jedyny polski producent z branży rowerowej, który eksportuje tak wiele swoich produktów. Seria Level jest uznawana za jedną z najlepszych w dorobku Krossa, a model R6 to niemal sam szczyt łańcucha pokarmowego. W tym modelu znajdziemy niemal wszystko, czego oczekuje każdy rowerzysta. I nieważne, czy jest on pasjonatem jazdy w terenie, czy też chce mieć porządny jednoślad, który będzie mu służył na co dzień. Kross Level R6 został wyposażony w tarczowe hamulce hydrauliczne, które gwarantują niezawodność na każdej powierzchni, nieważne czy jeździmy po szutrze, czy też leśnych trasach. Jeżeli interesuje nas rower, który nie przekroczy trzech tysięcy złotych, to Level R6 jest zdecydowanie najlepszym jednośladem w tym przedziale cenowym. Możemy go nabyć w salonach firmowych producenta, sklepach rowerowych, a także na popularnych portalach aukcyjnych. Jeśli poczekamy nieco dłużej możemy kupić go w niższej cenie podczas sezonowych wyprzedaży.

Dobry rower górski musi mieć porządny osprzęt, inaczej możemy zapomnieć o komfortowej jeździe. Na szczęście ten problem nie dotyczy Levela R6, gdyż jest on kompleksowo wyposażony, a zastosowane w nim rozwiązania technologiczne należą do najlepszych.