Dobre kursy dla firm

Zawsze staram się śledzić sytuację na rynku. Na przełomie lat bardzo wiele się zmieniło. Nastąpiła ogólna globalizacja i z wielu względów jest to bardzo dobre posunięcie. Marketingowcy nawiązują już nie tylko do naszych rodzimych tradycji, ale też do ogólnoeuropejskich i światowych.

Biznesowe kursy z języka angielskiego

warszawski kurs angielskiego dla firmPomyślałam, że również chcę być na bieżąco. Zapisałam się więc na warszawski kurs angielskiego dla firm, ponieważ takie szkolenia są powiększone o zakres znajomości języka angielskiego w efektach kształcenia. Sam angielski znałam na poziomie komunikatywnym, jednak długo go nie używałam i większości rzeczy już mogłam zapomnieć. Po pracy miałam dużo wolnego czasu, więc uznałam, że takie szkolenie na pewno mi się przyda i przynajmniej się czegoś nauczę. Zagadnienia z zakresu biznesu są zawsze przydatne, jeżeli ktoś porusza się w tej sferze i zawiera różne kontrakty. Otwiera to drzwi do korzystania z nowych możliwości. Na kursie dostałam niezbędne materiały i uczyłam się od lektorów, którzy uczyli nas po angielsku. Uznawano w tej szkole, że w ten sposób nauka będzie łatwiej przyswajalna. Jest na to jakaś specjalistyczna nazwa, jednak nie pamiętam jej w tej chwili. Uczyłam się pilnie, mimo, że już zapomniałam jak to jest przestrzegać obowiązku szkolnego. Miło było przypomnieć sobie szkolne lata i znów zasiąść w ławce. Lektorzy byli bardzo przygotowani do swojego zawodu i potrafili przekazywać wiedzę w przystępny sposób.

Kurs szybko minął i uzyskałam wszystkie niezbędne certyfikaty. Wiem, że na pewno przydadzą mi się, gdy będę szukała nowej pracy. Kurs z angielskiego w biznesie jest obecnie bardzo mile widziany. Jest na to popyt, ponieważ angielski nieraz zastępuje nawet nasz rodzimy język. Nauka angielskiego to dobre posunięcie.