Dobrej klasy minikoparka

W dzisiejszych czasach większość prac budowlanych wykonywana jest przy pomocy specjalnego sprzętu, który ułatwia dane zadanie. Wykop pod fundamenty nie jest wykopywany ręcznie, tylko przy pomocy dużej koparki. Taka koparka nie wjedzie wszędzie, więc na potrzeby wykopów, gdzie jest mało miejsca, zostały stworzone ich mniejsze odpowiedniki.

Minikoparka na gąsienicach

minikoparki CASENie wszędzie da się wjechać kilkutonową koparką, ponieważ jest ona bardzo duża i ciężka, przez co nie wszędzie się mieści i nie po każdym gruncie może przejechać. W tym celu skonstruowano ich mniejsze odpowiedniki w postaci minikoparek. Minikoparki używane są wszędzie tak, gdzie duża koparka nie jest w stanie wykonać swojej pracy lub potrzebny wykop jest zbyt mały, aby był sens przywozić dużą koparkę. Minikoparki CASE świetnie się sprawdzają w bardzo trudnych warunkach. Usadzone są na dwóch gąsieniach, dzięki temu są w stanie jeździć po każdym terenie. Długi zasięg łyżki pozwala na dość głęboki wykop, jak na tak małą koparkę. Koparka zasilana jest przez jeden, ale za to bardzo wydajny silnik spalinowy. Wysięgnik łyżki, jak i sama łyżka, jest sterowany hydraulicznie, dzięki temu całe ramie kopiące jest bardzo silne. Do minikoparki CASE możemy zamontować łyżki o różnych rozmiarach, pozwala to na wykonanie bardzo precyzyjnego wykopu. Obsługa minikoparki nie różni się niczym, od obsługi dużej koparki, więc operator ciężkiego sprzętu po przesiadce do minikoparki nie będzie miał problemu z obsługą.

Koparka tego typu umożliwia dużo łatwiejsze wykonanie pracy. Cena za nowy egzemplarz to kwota w granicach stu czterdziestu tysięcy złotych. Zakupu możemy dokonać w salonie, dzięki temu uzyskamy gwarancję producenta. Koparkę możemy przetransportować sami lub poprosić o jej transport na wskazany przez nas adres.