Dobry ortodonta w okolicy

Moja córka od kiedy przyszła na świat była bardzo grzecznym dzieckiem. Ogólnie nie miałam z nią chyba nigdy żadnych problemów. Gdy była mała dawała mi i mężowi nawet wyspać się w nocy co było niespotykane wśród dzieci naszych znajomych.

Pierwsza wizyta u ortodonty

ortodonta - RzeszówGdy jednak zaczęły pojawiać się jej stałe zęby zauważyłam, że coś jest nie tak. To znaczy widziałam, że są krzywe gdy było ich już więcej. Pani pediatra, do której chodziłam powiedziała, że jeszcze muszę trochę poczekać, ale jeśli będzie to wyglądało tak dalej to trzeba będzie odwiedzić ortodontę. Nie wiedziałam tylko gdzie się udać. Zależało mi bardzo na tym żeby był to prawdziwy specjalista z podejściem do dzieci. Moja córka bardzo przeżywała tą wizytę dlatego też chciałam żeby przebiegła ona jak najlepiej. Okazało się, że dobry ortodonta – Rzeszów przyjmuje blisko mojej pracy. Koleżanka chodziła tam ze swoim synem i jest z usług tego ortodonty bardzo zadowolona. Dlatego też zapisałam na wizytę tam moją córkę. Spodobało mi się to, że nie trzeba było bardzo długo czekać na wizytę i jeszcze do tego mogłam udać się tam z córką po pracy. Na samej wizycie ortodonta wytłumaczył córce na czym polega badanie. Potem gdy już je przeprowadził to powiedział jej w bardzo prosty sposób co jest nie tak i co można z tym zrobić. Córka będzie musiała nosić aparat, ale na razie tylko na noc bo jednak nie jest jeszcze ta źle jak myślałam. Córka po tym jak dostała dokładną informację to sama pamiętała, że codziennie wieczorem po umyciu zębów musi zakładać aparat.

Gdy po jakimś czasie poszłam z nią na wizytę kontrolną okazało się, że jest już dużo lepiej. Oczywiście córka musiała nosić jeszcze ten aparat, ale wiadomo było już, że nie trzeba będzie zakładać go na stałe. Byłam więc zadowolona z efektu.