domy z drewna

Domki z drewna na wakacje

Wszelkiego rodzaju ośrodki wypoczynkowe funkcjonowały głównie latem. Właściwie wyłącznie latem odwiedzali ich turyści i był to jedyny sezon w którym mogli zarobić na wszystkie pozostałe pory roku. Teraz może się to zmienić.

Domy z drewna są popularne

domy z drewnaCoraz więcej ośrodków wypoczynkowych inwestuje w budowę domów drewnianych dostępnych dla klientów przez cały rok. Wybudowane domki z bali są tak skonstruowane aby goście mogli przebywać w nich cały rok. Jak podkreślają właściciele jednego z ośrodków wypoczynkowych często zdarzało się, iż goście wynajmujący u nich latem domek letniskowy pytali o możliwość jego rezerwacji zimą. Niestety właściciele musieli odmawiać, gdyż domki te nie były przygotowane do tego aby przebywać w nich zimą – nie posiadały ogrzewania,a zresztą nawet gdyby posiadały to nie były odpowiednio zabezpieczone. Teraz takich sytuacji już nie będzie – ośrodek zainwestował i przy pomocy firmy zajmującej się budową domków z bali stworzył projekt oraz wybudował domki całoroczne – odpowiednio przygotowane pod każdym kątem na przyjęcie wiosną, zimą czy jesienią gości. Jak przyznają właściciele, inwestycja ta trochę ich kosztowała, jednak zdecydowali się oni na postawienie wyłącznie 4 takich domków i są właściwie pewni, że szybko się one zwrócą i zaczną na siebie pracować.

Niejednokrotnie dochodziło też do sytuacji, że kilkunasto osobowe grupy dzwoniły z prośbą o udostępnienie domków np na sylwestra – teraz taka możliwość już będzie bez obawy, że którykolwiek z gości wyjedzie z ośrodka przeziębiony gdyż w domku było zimno.

Więcej o domkach z bali można znaleźć na http://jawordomy.com