oświetlenie biur

Dziesięć lat mojej firmy z oświetleniem biur

Za dzieciaka mama, w zawodówce moja dziewczyna, no wszystkie mówiły, że jestem dla nich światełkiem. Moja, żona mówi na mnie słoneczko, ale to chyba podobne. W każdym razie od dziesięciu lat prowadzę swoją firmę i właśnie zamykam wspaniałą dekadę.

Oświetlenie biur i dobre projekty

oświetlenie biurA wszystko zaczęło się gdy instalowałem oświetlenie garaży u bogatych klientów. Wiadomo, nie wszyscy w tych biednych czasach mieli garaże, nie mówiąc już o tym, że ktoś miałby im oświetlenie garaży instalować. W każdym razie, jeden z nich powiedział, że świetnie te oświetleni garaży instaluje, że chciałby mnie wziąć do firmy. Ucieszyłem się z propozycji i spytałem się czym się firma w zasadzie zajmuje. On mi na to, że głównie odpowiada za oświetlenie hal, ponieważ pracuje dla dużych firm. Super, dla mnie oświetlenie hal nie powinno być niczym nowym. Dlatego się zgłosiłem i już od drugiego miesiąca byłem szefem grupy, która zakładała oświetlenie przemysłowe led. Nie bałem się nowych projektów, dla mnie oświetlenie przemysłowe led, to światło jak każde inne i szybko sobie z nim radziłem. Później już sam założyłem swoją firmę i połączyłem się z moim byłym szefem w spółkę. Ja zajmowałem się dużymi projektami, ale czasami przejmowałem mniejsze jak oświetlenie biur. Było to całkiem łatwe, bo oświetlenie biur to było bardzo łatwe i młodych, nowych pracowników na testy tam wysyłałem. Ostatnio wygrałem przetarg, ponieważ będę zakładał oprawy uliczne led w całym mieście. I okazało się, że będzie też możliwość abym te oprawy uliczne led instalował w drugim mieście przyległym do naszego.

Taka dobra fama się niesie, że świetna firma będzie pracowała. Dlatego jestem zadowolony, że najpierw skromne oświetlenie garaży rozpoczęło moją karierę, a teraz jestem wielkim przedsiębiorcą! To jest to.

Więcej na http://mgled.pl