Foteliki firmy Sparco

Na rynku dostępnych jest wiele firm produkujących foteliki samochodowe dla dzieci. Jedną z nich jest firma Sparco, która znana jest z wyposażania aut wyścigowych i rajdowych. Wieloletnie doświadczenie w branży wiąże się z dość dobrą znajomością się na kwestiach bezpieczeństwa. Nic więc dziwnego, że od lat zajmuje się produkowaniem również fotelików dla dzieci.

Asortyment fotelików samochodowych

foteliki samochodowe sparcoWśród asortymentu fotelików samochodowych firmy Sparco, znajdziemy wszystkie kategorie wiekowe, czy też „ciężarowe”, jak to w przypadku tych produktów wygląda. Znajdziemy pełne foteliki, bazy do nich, a także siedziska. Foteliki samochodowe Sparco od 0 do 13 kilogramów korzystają z możliwości ustawienia tyłem do kierunku jazdy, co jest szczególnie zalecane dla bezpieczeństwa najmłodszych dzieci. Foteliki dla dzieci starszych montowane są przodem do kierunku jazdy. Wszystkie produkty wyposażone są w wysokie boczne ścianki, co zapewnia szczególną ochronę przed bocznymi uderzeniami, które mogłyby narazić na uszkodzenie głowę lub nogi. Fotelik charakteryzuje się naprawdę łatwą regulacją pozycji dzięki trzystopniowej regulacji, umożliwiającej zmianę nachylenia przy jednym pociągnięciu uchwytu. Standardowo również foteliki wyposażone są w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, co gwarantuje zachowanie prawidłowej pozycji dziecka nawet w szczególnie ekstremalnych warunkach. Dzięki ergonomicznej strukturze, foteliki są odpowiednie wyglądem zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych dzieci.

Wybór właściwego fotelika samochodowego nie jest łatwy – chodzi wszak o bezpieczeństwo najważniejszej osoby w naszym życiu, naszego dziecka. Szczęśliwie na rynku znajduje się całkiem sporo produktów doskonałej jakości, dostarczanych przez różnych producentów. Dzięki temu możemy wybrać najlepsze dla nas rozwiązanie.