fotografia ślubna

Fotografia ślubna – to nie takie trudne

Pamiętam, że gdy brałam ślub byłam bardzo wszystkim zdenerwowana. W każdym zajęciu jestem perfekcjonistą dlatego, gdy organizowałam wesele chciałam by wszystko wyszło idealnie. I na szczęście tak było. Później została jeszcze jedna kwestia- sesja ślubna.

Fotografia ślubna musi być dobrej jakości

fotografia ślubnaMąż bardzo się uparł, że chce by została przeprowadzona. Tłumaczył, że za jakiś czas będziemy mogli odświeżyć tamten wspaniały dzień oglądając zdjęcia. Oraz, że jedna najlepsza najwyższej jakości fotografia ślubna w Toruniu zawiśnie u nas w salonie. Zgodziłam się i dałam mu wolną rękę co do tego zadania. I to był wielki błąd. Fotograf, którego zatrudnił spóźnił się trzydzieści minut. My chcieliśmy zdjęcia w parku a on uparł się, że musimy jechać z nim na sesje do studia. Uznał, że tak będzie lepiej. Głównie to przez najbliższe czterdzieści minut tylko się kłóciliśmy zamiast pracować. W końcu mąż powiedział mu, że jednak nie chcemy ten sesji skoro nie potrafimy się dogadać. Wynikła z tego kolejna sprzeczka ale pracownik odpuścił. Zadecydowałam, że następnego fotografa wybiorę ja. Toruń przecież ma tylu zdolnych, młodych ludzi. Przeszukałam wiele stron internetowych aż w końcu znalazłam kogoś odpowiedniego. Współpraca układała się bardzo dobrze. Fotograf nas słuchał, czasami dawał małe sugestię co do postawy czy miejsca. Sesja wyszła wyjątkowo dobrze.

Oboje z mężem byliśmy bardzo z tego zadowoleni. Raz na jakiś czas wyjmujemy zdjęcia i oglądamy sobie je przy herbatce. Także przypominamy sobie sytuację z pierwszym fotografem, która teraz wydaję się naprawdę zabawna.