biura rachunkowe

Idę na rachunkowość, żeby prowadzić biura rachunkowe

Mój tata prowadzi biuro księgowe. Jest na rynku od ponad piętnastu lat. Swoja przygodę z księgowością rozpoczął zaraz po studiach. W tamtych czacha biura rachunkowe nie były tak popularne. Tata na początku pracował sam.

Biura rachunkowe stały się popularne

biura rachunkowe Księgowość zawsze była dla niego najważniejsze. Starał się wszystkie zlecenia i usługi księgowe wykonywać jak najlepiej. Dzięki swojej ciężkiej pracy wiele osiągnął. Dzisiaj prowadzi bardzo znane biuro księgowe. Ma Dwa biura księgowe. Jedno znajduje ma w miejscowości Bydgoszcz a drugie jest w Poznaniu. Tata wynajmuje spore lokale i zatrudnia dużo osób. Tata stara się żeby wszyscy pracownicy mieli jak największe kwalifikacje. Swoim pracownikom finansuje również kursy i szkolenia doszkalające. Rekomendowane przez wielu biura rachunkowe w Bydgoszczy nie robią na pewno tyle rzeczy dla swoich pracowników co mój tata. Biuro rachunkowe taty jest doceniane przez klientów a także specjalistów działających w tej branży. Tata dzięki swojej pracy zdobył renomę a także bardzo dużo zarabia. Moja mam pamięta jego początki. Często nie mieli pieniędzy i wszystko co teraz mają bardzo doceniają. Uczą nas tego samego. Wiedzą, że w życiu różnie bywa i warto doceniać to co się ma. Skończyłam właśnie liceum i zastanawiam się jaki kierunek studiów wybrać. Rodzice mnie nigdy nie namawiali co mam wżyciu robić. Postanowiłam jednak iść na rachunkowość. Księgowość nigdy nie szczególnie nie interesowała. Wiem jednak, że firma taty musi być prowadzona w przyszłości przez zaufaną osobę. Dlatego ze względu na to postanowiłam kontynuować rodzinną tradycję.

Tata jest ze mnie bardzo dumny i powiedział, że chętnie mi we wszystkim pomoże. Mój tata w łatwy sposób potrafi wyjaśnić wszystkie zagadnienia księgowe. Na pewno będę korzystać z jego wiedzy w trakcie egzaminów. Jestem ciekawa czy uczelnia mi się spodoba.