Jak szybko pomalować halę

Różnego rodzaju hale, czy to magazynowe czy produkcyjne, to ogromne przestrzenie. Wymagają one pomalowania na samym początku oraz odświeżania co jakiś czas. Nikt jednak o zdrowych zmysłach nie będzie zabierał się za malowanie ścian w standardowy sposób. Raz, że potrzebne są inne farby a dwa, zupełnie inny sprzęt.

Hale maluje się metodą natryskową

malowanie halOgromnych hal magazynowych czy produkcyjnych nie maluje się nigdy w standardowy sposób. Wynajmuje się do tego specjalistyczne firmy, które wykorzystują sprawdzone metody. Takie malowanie hal odbywa się zazwyczaj formą natryskową przy zastosowaniu specjalnych agregatów. Działają one w ten sposób, że pozwalają pomalować szybko i precyzyjnie nawet duże powierzchnie. Dzięki temu, że za pomocą agregatów można malować różnymi rodzajami farb, bez problemu poprzez zastosowanie natrysku możemy pomalować nawet metalowe elementy, czy pofałdowane ściany z blachy. Jestem właścicielem firmy, która posiada dość sporą hale magazynową. Niestety od ponad dziesięciu lat nie była malowana i jednoznacznie nadawała się do remontu. Sprawę rozwiązaliśmy w ten sposób, że aby nie zamykać hali na kilkanaście dni, malujemy ją w etapach kawałek po kawałku. Wynajęta przez nas ekipa specjalistów doskonale radzi sobie z tym zadaniem. Głównie dlatego, że stosują wspomnianą wcześniej metodę natryskową. Wszystko wskazuje na to, że cała powierzchnia zostanie pomalowana w przeciągu niecałego tygodnia, co jest dla mnie pozytywnym zaskoczeniem.

Okazuje się, że malowanie ogromnych powierzchni magazynowych może być szybką i przyjemną sprawą. Wystarczy być zaopatrzony w specjalny agregat lub jeszcze lepiej wynająć specjalistyczną firmę, która zajmuje się malowaniem hal przy wykorzystaniu sprawdzonej metody natryskowej.