Jak zapewnić komfort dużemu psu

 

Zawsze marzyłam o tym, żeby mieć psa. Podobały mi się bardzo duże psy, ale w mieszkaniu nie miałam warunków, żeby takiego trzymać. Pies miałby zdecydowanie za ciasno a chciałam przecież, żeby było mu wygodnie. Wyprowadzka na wieś okazała się najlepszą decyzją w moim życiu.

Uszycie posłania dla dużych rozmiarów psa

posłanie dla dużego psaZaadoptowałam psa ze schroniska. Właściwie był to jeszcze szczeniak, ale już był dość sporych rozmiarów i z tego co się dowiedziałam w schronisku, to miał jeszcze urosnąć. Z psem chodziłam regularnie na szkolenia i tresury, bo był to młody pies, o którego musiałam zadbać. Kiedy Czarls rósł, to zdecydowałam się przygotować mu jakieś miejsce do spania. Do tej pory spał w nogach w moim łóżku, ale z racji jego rozmiarów było to dla mnie niewygodne. Zdecydowałam się więc uszyć posłanie dla dużego psa, bo na szyciu znałam się doskonale. W internecie sprawdziłam jak wyglądały takie posłania i czym były wypełnione w środku, żeby psu było wygodnie i komfortowo. W sklepie kupiłam niezbędne materiały do uszycia tego posłania. Wybrałam materiał z weluru, który był bardzo przyjemny w dotyku. Posłanie dla swojego psa szyłam przez dwa dni, bo musiałam wszystko bardzo uważnie wymierzyć. Zdecydowałam się na uszycie bardzo dużego posłania, bo Czarsl przecież jeszcze rósł i z czasem posłanie zapewne stałoby się dla niego za małe. Kiedy już zakończyłam swoją pracę to położyłam posłanie obok mojego łóżka. Pies od razu poszedł się tam położyć i było mu wygodnie, bo zasnął szybko.

Dzięki uszytemu posłaniu zarówno ja jak i mój pies wysypialiśmy się bez problemu. Kiedy odwiedziła mnie koleżanka, to była zaskoczona, że sama uszyłam tak dobrze posłanie dla swojego psa. Miałam talent i chciałam go wykorzystać. Pies tylko na tym skorzystał.