drzwi przeciwpożarowe

Komis i drzwi przeciwpożarowe

Jadąc na wakacje w zeszłym roku, przejeżdżaliśmy przez malowniczą miejscowość, położoną przy granicy wschodniej. Byliśmy tym miejscem zachwyceni, więc zrobiliśmy krotki postój.

Drzwi przeciwpożarowe dla samochodów

drzwi przeciwpożaroweMąż pojechał do pobliskiego warsztatu, by mechanik sprawdził nasz samochód, gdyż czekała nas jeszcze długa podróż, na pewno musiał zostać wymieniony olej i skorygowanie osi kół. Ja w tym czasie postanowiłam zwiedzić okolice, to nie wielka miejscowość, więc nie można było się w niej zgubić.Oprócz podziwiania pięknego krajobrazu, postanowiłam się wybrać na zakupy. Co najbardziej mnie zdziwiło było tam mnóstwo komisów, poczynając od samochodowego, a kończąc na sprzęcie kuchennym. Najbardziej mnie zaciekawił komis z używanymi oknami i drzwiami, bo ich wygląd był unikalny, niektóre drzwi miały liczne zdobienia i ręczne rzeźby. Cena też była nawet przystępna. Aż chciało się je kupić. Naprawdę robiło to na mnie wrażenie. Stolarka aluminiowa, zwłaszcza okienna, pomimo, że były artykułem wtórnym były w bardzo dobrym stanie. Były też tam drzwi przeciwpożarowe, w tym drzwi przeciwpożarowe aluminiowe. Co więcej mogę powiedzieć, że można było zrobić zamówienie na określony asortyment, a firma kurierska przywiozłaby zamówiony towar do naszego domu. Wśród drzwi były też takie, które miały w sobie pewną historię.

Potem poszłam zrobić jakieś zakupy żywnościowe i poszłam po męża, by razem pójść na obiad. Poszliśmy po obiedzie do parku by odpocząć i nabrać nowych sił do dalszej podróży. Naszym celem podróży były góry.

O drzwiach i zabezpieczeniu biznesu http://www.alu-rad.pl