Kupiłam wyprawkę dla córki mojej siostry

Moja siostra trzy tygodnie temu urodziła swoje pierwsze dziecko. Moja siostra długo starała się o swoją córcię i jestem bardzo szczęśliwa, że się wszystko dobrze skończyło. Madzia urodziła się zdrowa i póki co nie sprawia siostrze żadnych problemów.

Kompletuję wyprawkę dla siostrzenicy

wyprawka dla dzieckaWyprawka dla dziecka jest bardzo ważna. Zapytałam się siostry co najbardziej by jej się przydało. Wiem, że siostra będąc w ciąży kupiła sporo rzeczy. Moim zdaniem lepiej podpytać się co potrzeba, żeby prezenty się nie powielały. Siostra powiedziała, że ubranka na obecną chwilę ma i bardziej przydałyby jej się pieluchy i chusteczki nawilżające. Jeżeli chciałabym kupić ubranka to mogę kupić większe rozmiary, które na pewno w przyszłości jej córcia wykorzysta. Pojechałam do dobrego sklepu w okolicy i kupiłam kilka ubranek a także pieluchy i chusteczki o których siostra mówiła. Wyprawka dla dziecka została zapakowana w torbę z różowym motylkiem. Paczka była dosyć spora. Zakupiłam do tego także balon z helem, który był w kształcie kwiatka oczywiście różowego. Byłam bardzo zadowolona z zakupów, które zrobiłam. Mam nadzieję, że ubranka, które wybrałam spodobają się siostrze. Starałam się wybrać ciuszki, które są z dobrych materiałów. Nie patrzyłam na cenę wysoka jakość była dla mnie najważniejsza. Pojechałam do siostry z paczuszka nie mogła uwierzyć, że kupiłam jej aż tyle rzeczy. No i jeszcze ten balon, który bardzo jej się spodobał.

Jak się okazało ubranka, które kupiłam bardzo się siostrze spodobały. Łatwo się je będzie zakładało więc siostra nie będzie miała z nimi żadnego problemu Wyprawka została zaakceptowana i siostra bardzo mi dziękowała za tak piękne prezenty. Dla mojej chrześnicy, która jak się okazało będzie moją chrześniaczką zrobię wszystko.