grzejniki na podczerwień

Montaż grzejników na podczerwień

Nazywam się Kazimierz i mam czterdzieści trzy lata. Jakiś czas temu zamieszkałem z rodziną w Katowicach, gdzie dostałem pracę jako monter. Pracuję dla firmy, która oferuje innowacyjne rozwiązania takie jak ogrzewanie na podczerwień, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Grzejniki na podczerwień montuje się szybko

grzejniki na podczerwieńZanim rozpocząłem pracę jako monter to przeszedłem szereg szkoleń niezbędnych mi do pracy. Montuję panele grzewcze na podczerwień w mieszkaniach i biurach. Ogólnie oszczędne grzejniki na podczerwień montuje się bardzo prosto, ale szkolenie było mim potrzebne, ponieważ wcześniej nie miałem do czynienia z tego typu urządzeniami. Po montażu zawsze sprawdzam, czy ogrzewanie na podczerwień działa poprawnie. Jeże wszystko jest w porządku to mogę zakończyć swoją pracę. Niedawno szef wysłał mnie do jednej z katowickich hurtowni, żebym zamontował panele grzewcze na podczerwień, których było dwanaście. Początkowo obawiałem się, że nie dam rady sam, ale i w tym przypadku montaż przebiegł bardzo szybko i w mgnieniu oka wszystkie grzejniki na podczerwień były zainstalowane na sufitach. W firmach zazwyczaj wybierają panele grzewcze na podczerwień montowanie właśnie na sufitach. Jeżeli chodzi o mieszkania prywatna to panele grzewcze w większości przypadków montuję na ścianach. To jest oczywiście tylko i wyłącznie zależne od wymagań klienta. Jako monter doskonale sobie radzę i jestem w stanie zamontować wszystkie panele grzewcze na podczerwień jakie tylko są dostępne na rynku. Szkolenie doskonale mnie przygotowało i żadne zlecenie nie stanowi dla mnie najmniejszego problemu.

Kiedy zamontuję u klienta panele grzewcze to zawsze wracam od razu do firmy, żeby się rozliczyć. Jak wszystko jest w porządku to dostaję kolejne zlecenie na montaż i wyjeżdżam w trasę, by dalej pracować.