Najlepsza sala weselna w Nowej Soli

 

W przygotowaniach do mojego ślubu najwięcej czasu zajęło mi wybranie mojej sukienki. Oczywiście zależało mi na tym by wyglądać na swoim ślubie jak najlepiej, a więc musiałam przymierzyć dużo sukienkę, by wybrać tą najładniejszą. Druga sprawa, która zajęła mi i mężowi sporo czasu było znalezienie odpowiedniej sali weselnej.

Sala weselna musiała spełnić wiele moich wymagań

sale weselne Nowa SólMiałam ustalone określone wymagania jakie musiała spełniać sala weselna, a więc wybranie odpowiedniego miejsca trwało dość długo. Odwiedziłam dużo miejsc w mieście, które można byłoby wynająć na ślub i muszę przyznać, że jeżeli chodzi o sale weselne Nowa Sól ma ich na swoim terenie dużo. Jednakże niewiele z miejsc, które odwiedziłam z mężem podobało mi się na sto procent. Jednym z moich wymagań było to by na sali znajdowało się małe podwyższenie, na którym miała znajdować się scena dla zespołu grającego na naszym weselu. Bardzo ważne było też dla mnie odpowiednie oświetlenie, a miałam wrażenie że wiele z sal mimo lamp wydawały się zbyt ciemne. Dodatkowe oświetlenie mogłoby pomóc ale nie wyglądałoby to ostatecznie. Na szczęście udało mi się zarezerwować w końcu salę idealną. Była taka jak chciałam pod względem wyglądu, dzięki czemu jej ustrojenie nie było trudne i w dniu wesela wszystko wyglądało po prostu magicznie. Parkiet był duży, a na tym też nam zależało. Oprócz tego miejsce to było bardzo czyste i wszystko wyglądało elegancko.

Nasze wesele było bardzo udane. Jeżeli chodzi o miejsce ślubu to naprawdę jestem zadowolona z naszego wyboru. Ślub odbył się w jednym z hoteli i wszyscy stanęli na wysokości zadania. Sala, na której odbywało się wesele była piękna, ale równie dobrze wypadło np. jedzenie przygotowywane przez hotelową kuchnię. Również zespół weselny potrafił stworzyć świetną atmosferę. Na parkiecie wszyscy bawili się super.