Najmodniejsza biżuteria w tym sezonie

Chyba żadna kobieta nie pogardzi piękną biżuterią. Jeżeli jakiś mężczyzna chce wywołać szeroki uśmiech na twarzy swojej wybranki, to śmiało może udać się po jakiś drobiazg do jubilera. Jak chodzi o rodzaj najczęściej wybieranej biżuterii, to nie ma żadnej reguły. Można wręcz powiedzieć, że ile kobiet, tyle gustów.

Biżuteria wykonana ze szkła

biżuteria muranoKobiety, przynajmniej większość z nich, uwielbia biżuterię. Jest ona nie tylko dodatkiem do codziennych stylizacji, ale też pewnym wyznacznikiem kobiecości i luksusu. Każda kobieta ma też inne upodobania, co do noszonych ozdób, stąd taka różnorodność w sklepach. Okazuje się jednak, że w każdym sezonie dominuje pewien typ biżuterii, wypromowany przez światowych projektantów, którzy dodają biżuterię do swoich stylizacji. W tym roku prawdziwą furorę robi biżuteria murano, bardzo kolorowa, wykonana z kawałków szkła. Biżuteria ta jest przede wszystkim dedykowana odważnym kobietom, które lubią wyróżniać się swoim wyglądem. Mimo tego, że są to kolekcje kolczyków, bransoletek czy naszyjników o dosyć dużych rozmiarach, to wyglądają one ostatecznie całkiem delikatnie. Fascynujące są kolory i kształty biżuterii murano. Każdy komplet biżuterii wykonany jest z dbałością o szczegóły, często przy wykorzystaniu różnych barw szkła, które tworzą spójną wizualnie całość. Biżuteria murano jest tak dekoracyjna, że pasuje raczej do stonowanego ubioru. Sama w sobie tworzy piorunujący efekt, nadając noszącej ją kobiecie charakteru.

Biżuteria co roku cieszy się ogromną popularnością, szczególnie wśród kobiet. Popyt na nią nie spada, zmienia się tylko wzór i rodzaj noszonych ozdób. W tym roku trendem numer jeden jest wyrazista biżuteria, wykorzystująca różnobarwne kamienie czy szkła. Najlepiej sprzedaje się biżuteria murano.