busy

Nasza ciocia i busy do Niemiec

Witam wszystkich. Dzisiejszy wpis będzie dotyczył przyjazdu naszej drogiej, kochanej cioci Grażyny. Z racji tego, że mieszkamy w Niemczech a nasza ciocia w Polsce. Nie możemy pozwolić sobie na zbyt częste wizyty.

Nowoczesne busy do Niemiec – wybór

busyDlatego tym bardziej cieszą nas takie niespodzianki cioci. Ciocia jest typową podróżniczką i postanowiła wybrać po prostu nowoczesne busy do Niemiec czy do Holandii. Żadne samoloty nie wchodziły w grę. Uznała, że przewóz osób do Niemiec albo Holandii, pozwala na lepsze zapoznanie się z całym otoczeniem i jego klimatem. Ciocia powiedziała nam, że obecne przewozy do Niemiec to już nie to samo co kiedyś. Teraz są one bardzo ale to bardzo na wysokich standardach. Przede wszystkich jest klimatyzacja i w ogóle regulacja temperaturowa, a kiedyś tego zupełnie nie było. Kolejny bardzo ważny aspekt, to świetna cena. Nie ma co tu kryć, że dla wielu to bardzo istotne. Tyle może o samych przejazdach. Kiedy ciocia Grażyna już się do nas wybrała i w końcu przybyła, dzieciaki były zachwycone. Ciocia przywiozła im prezenty z Polski. Nam przywiozła przepyszną kawę i herbatę. Od razu przypomniały mi się czasy mojego dzieciństwa kiedy to spędzaliśmy wakacje na wsi. Cudowne czasy. Ten smak kojarzy mi się właśnie z tym smakiem herbaty. Przed przyjazdem cioci przygotowaliśmy jej pokój. To tak zwany pokoik szmaragdowy – to jej ulubiony.

Ciocia Grażyna spędziła u nas około dwóch tygodni. Pokazaliśmy jej Holandię. Była zachwycona. Z tego co najbardziej mi się chyba podobało to to, że spędzaliśmy wspólnie wieczory przy kominku – ciocia opowiadała historię ze swej młodości.