Nowe drzwi w łazience

Po ślubie przeprowadziłem się do swojej żony, ponieważ posiadała ona większe mieszkanie. To, w którym ja mieszkałem zdecydowałem się wynająć, ponieważ chciałem z tego czerpać zyski. Przed wynajęciem jednak postanowiłem je nieco wyremontować. 

Montaż drewnianych drzwi w łazience 

drzwi wewnętrzne drewniane łazienkoweZająłem się przede wszystkim kuchnią i łazienką, bo te pomieszczenia jako jedyne wymagały poważniejszego remontu. W pozostałych pomieszczeniach wystarczyło pomalować ściany i wszystko wyglądało należycie. Kiedy byłem na zakupach to zdecydowałem się kupić drzwi wewnętrzne drewniane łazienkowe, które prezentowały się elegancko. Z kuchni wchodziło się prosto do łazienki i takie drzwi pasowały do całości wystroju. Sam zdemontowałem stare drzwi i zająłem się wymianą na nowe. Poszło mi to całkiem sprawnie, bo remontami to ja często się zajmowałem a wymiana drzwi w łazience nie była dla mnie trudna. Nowe drzwi domykały się idealnie i wszystko było równo zamontowane. W kuchni wymieniłem wszystkie meble. Wybrałem nowe w takim samym kolorze jak drzwi łazienkowe, żeby wszystko jeszcze bardziej tworzyło idealną całość. Po całkowitym remoncie przyjechała moja żona, żeby zobaczyć jak sobie poradziłem z tym wszystkim. Żonie od razu spodobały się drzwi w łazience i zapytała czy takie same mógłbym zamontować w naszym mieszkaniu. Zgodziłem się chętnie i nawet tego samego dnia pojechałem do sklepu, żeby kupić łazienkowe drzwi z drewna do swojego mieszkania. Żona była zachwycona i od razu zająłem się wymianą. 

Mieszkanie było elegancko wystrojone i bez problemu udało mi się znaleźć lokatora. Zamieszkał tam mężczyzna w średnim wieku, który był spokojnym człowiekiem. Za mieszkanie płacił mi regularnie i byłem zadowolony. Wszystko ułożyło się tak jak sobie zaplanowałem.