Odpowiednia karma dla zwierzaka

 

Dość popularnie mówi się o tym, że jesteśmy tym, co jemy. Zasada ta, choć często nie jesteśmy tego świadomi, obowiązuje również w odniesieniu do naszych domowych pupili. Większość z nas na pewno jest świadoma faktu, iż zarówno psy, jak i koty są stworzeniami mięsożernymi. W ich kod genetyczny wbudowana jest potrzeba mięsa. Tymczasem znane karmy nie zawsze tę potrzebę spełniają.

Karma dla psa od firmy Canagan

karma dla psa canaganJeśli ktokolwiek zapytałby was o markę karmy dla psów, z całą pewnością bylibyście w stanie wymienić przynajmniej dwie z najpopularniejszych firm dostarczających karmy dla psów. Ich reklamy widzieliśmy prawdopodobnie przynajmniej raz w swoim życiu. Większość z was jednak prawdopodobnie nie zdaje sobie sprawy z tego, że procentowy wkład produktów pochodzenia mięsnego w najpopularniejszych karmach dla psów, wynosi od pięciu do maksymalnie siedmiu procent. Nie jest to zbyt wielki odsetek, jeśli pomyśli się o tym, że dieta psów powinna składać się w większości z mięsa i warzyw. Karmą tego typu jest karma dla psa Canagan. Canagan to firma specjalizująca się w produkowaniu bezzbożowej karmy dla psów i kotów. Karma tego typu pozbawiona jest więc substancji, które nie wpływają najlepiej na układ trawienny psów i kotów (ze względu na krótki przewód pokarmowy, psy i koty nie trawią węglowodanów), w zamian za to wzbogacona jest ona pełnowartościowymi składnikami odżywczymi, które mają pozytywny wpływ na kondycję fizyczną psów i ich zdrowie.

Dostęp do karmy dla psów dostarczanej przez firmę Canagan, zyskujemy w niemal każdym sklepie zoologicznym – zarówno stacjonarnym, jak i internetowym. Jeśli zależy nam na bogatym asortymencie i różnych smakach karmy dla naszego psa, na pewno na nasze potrzeby lepiej odpowie zoologiczny sklep internetowy.