silnik elektryczny do łodzi

Ornitolog, ryby i silnik elektryczny do łodzi

Moją największą pasją jest ornitologia. Co prawda nie jestem zawodowym ornitologiem, ale interesuję się ptakami już od osiemnastu lat i przez cały ten czas poznałam chyba większość ornitologów w kraju. Moim konikiem są zwłaszcza ptaki wodne.

Silnik elektryczny do łodzi z najlepszą łodzią

silnik elektryczny do łodziPrzez lata przedzierałam się przez szuwary próbując fotografować ptactwo. Kiedy po jednej z takich wypraw wróciłam do domu mokra i chora mąż zaproponował, żebyśmy kupili łódź. Z niej będę miała dużo lepszy dostęp do siedlisk. Z początku pomysł wydal mi się niemożliwie głupi. Co ja w końcu wiem o łodziach. Ale mąż miał dużą rację – moja praca byłaby dużo łatwiejsza. Dlatego zaczęłam rozglądać się za łodziami. W kilku miejscach znalazłam takie, które wydawały mi się porządne. Do jednej sprzedawca nawet dorzucał baofeng, na wypadek gdybym potrzebowała pomocy czy chciała poplotkować z koleżanką po drugiej stronie jeziora. Poprosiłam jednak kolegę męża, żeby przyszedł i pomógł mi z wyborem. Od lat jeździł na ryby i wiedział na co zwracać uwagę. Zaproponował mi jedną łódź, która jego zdaniem miała najlepszy silnik elektryczny do łodzi. Ta łódź i tak podobała mi się najbardziej więc się ucieszyłam. Oczywiście sama trochę ją upiększyłam po swojemu. Na początku kilka wyjazdów uczyłam się nią sterować.

Przez jakiś czas szło mi tak źle, że myślałam, że będę musiała jednak zrezygnować z tej łodzi. W końcu jednak opanowałam prowadzenie i teraz jestem z niej bardzo zadowolona. Moja praca jest dużo łatwiejsza a efekty są fantastyczne.