Otwieram sklep z kaftanikami dla dzieci

Otworzyłam sklep z ubrankami dla dzieci. Sama jestem mamą i wiem jak trudno w dzisiejszych czasach o ubranka dobrej jakości. Sama jak moja córka była mała miałam spory problem z zakupem porządnych ubranek.

Będę sprzedawać kaftaniki

kaftanikiJak córka poszła do przedszkola to postanowiłam zacząć prowadzić swój biznes. Córka w przedszkolu dobrze sobie radziła a ja miałam sporo czasu żeby zamawiać najlepsze kaftaniki. Kaftaniki dla dzieci muszą być wykonane z dobrych materiałów. Udało mi się rozpocząć współpracę z bardzo dobrym dostawcą, który w swojej ofercie poza kaftanikami zaproponował mi bluzki dla dzieci. Kaftaniki z długim rękawem producent miał w swojej ofercie w różnych kolorach i rozmiarach. Postanowiłam zamówić sporo towaru w różnych rozmiarach. Kaftaniki były dla mnie najważniejsze. Kaftaniki dla dzieci chciałam żeby były oryginalne. Zależało mi na nowoczesnych wzorach. Zamówiłam kaftaniki z długim rękawem z ciekawymi napisami, które na pewno spodobają się rodzicom. Półśpiochy, dostawca miał w dobrych cenach więc także się na nie zdecydowałam. Bluzki dla dzieci muszą zamówić od innego producenta. Ten, z którym podpisałam umowę generalnie produkuje tylko kaftaniki i ubranka dla najmłodszych dzieci. Mam nadzieję, że mój biznes wypali i będę miała sporo chętnych klientów. Lokal, który wynajęłam jest spory i wstępnie już wiem gdzie kaftaniki będą wisiały. Kaftaniki, które dostałam od producenta są przepiękne. wszystkie dokładnie obejrzałam i jestem bardzo zadowolona z wysokiej jakości. Na pewno będę kontynuowała współpracę.  Muszę zamówić jeszcze wieszaki a także porządne regały. Regały na kaftaniki i bluzki ma przygotować dla mnie mój brat, który jest stolarzem.

Już nie mogę się doczekać moich pierwszych klientów. Mam nadzieję, że mamy będą chętnie kupowały u mnie ubranka dla swoich dzieci.