Pensjonaty w Kudowie

Do tej pory z mężem co roku wyjeżdżaliśmy zawsze na jakieś wakacje za granicę. Jednak w tym roku mieliśmy wyjątkowo dużo nieprzewidzianych wydatków i z związku z tym nie mogliśmy sobie pozwolić na taki wyjazd. Byłam trochę niepocieszona tym, że będziemy musieli zostać w domu.

Bardzo dobre miejsca noclegowe

polecane noclegi w KudowieJednak zawsze wypoczywam najlepiej jeśli gdzieś wyjadę. Mąż jednak pewnego dnia powiedział mi, że znalazł polecane noclegi w Kudowie, które są w bardzo dobrej cenie. Nie przypuszczałam jednak, że będzie nas na to stać. Gdy zobaczyłam jednak jak ta oferta jest korzystna bardzo się ucieszyłam. Okazało się bowiem, że na tydzień możemy sobie pozwolić na taki właśnie wyjazd.Byłam bardzo szczęśliwa z tego powodu bo dużo słyszałam o tym miejscu i zawsze chciałam je zobaczyć. Ja zawsze uwielbiałam jeździć w góry. A przecież właśnie tam znajdują się Góry Stołowe. Zarezerwowaliśmy pokój w bardzo ładnym pensjonacie. Gdy dojechaliśmy na miejsce okazało się, że warunki tam są naprawdę bardzo dobre. Nie mogłam wręcz uwierzyć w to, że za tak niską cenę mamy taki dobry nocleg. W pobliżu znajdowało się wiele atrakcji także nie musieliśmy też jakoś specjalnie daleko jeździć. Dużo czasu poświęciliśmy na chodzenie po górach. Uwielbiam taki kontakt z przyrodą. jedzenie w tej okolicy też było bardzo dobre. W sumie obojętnie gdzie jedliśmy to było bardzo smacznie. Było to bez wątpienia nowe smaki, które warto było poznać. Byliśmy też w różnych muzeach, które znajdują się w okolicy.

Do tej pory myślałam, że najlepiej wypoczywam za granicą. Jednak po tym wyjeździe wiem, że Kudowa jest dużo lepsza. I od tego czasu będziemy tu przyjeżdżać co najmniej raz do roku. a następnym razem weźmiemy też nasze dzieci żeby mogły zobaczyć to piękne i wyjątkowe miejsce.