Piękna biała komoda do sypialni

 

Jakiś czas temu postanowiłam, że wprowadzę nieco zmian do swojej sypialni. Lubię eksperymentować i dlatego stwierdziłam, że po raz pierwszy zrobię coś całkowicie odwrotnego i zamówię sobie zupełnie inne meble niż te, jakie kupowałam dotychczas. Jak się okazało był to świetny pomysł.

Rewelacyjna biała komoda

modne białe komodyPrzez całe życie wychodziłam z założenia, że sypialnia powinna być przede wszystkim lekko oświetlona lampką nocną oraz ciemna, aby pomagała nam zasnąć. Dlatego też moja sypialnia zawsze była pomalowana na granatowo lub ciemno fioletowo, na oknach wisiały grube zasłony, a meble były jakie wstawiałam do tego pomieszczenia były bardzo masywne i zawsze o ciemniejszym kolorze. Od jakiegoś czasu jednak podobają mi się bardzo wnętrza urządzone w lekkim i jasnym stylu, który postanowiłam wprowadzić do mojej sypialni przy okazji najbliższego remontu. Ściany pomalowałam na jasny liliowy kolor, oraz zakupiłem modne białe komody. W sklepie znalazłam mnóstwo takich komódek wykonanych w chyba każdym możliwym stylu. Długo zastanawiałam się nad wyborem konkretnego zestawu, albowiem bardzo spodobały mi się zarówno grawerowane komody w bardziej retro stylu oraz nowoczesne komody właśnie lekkie i minimalistyczne. Koniec końców zdecydowałam się na drugi wariant w myśl tego, co sobie wcześniej postanowiłam. Kupiłam zatem jedną dużą komodę na której miał stanąć mój telewizor i do której zmieszczę wszystkie swoje ubrania, jedną małą na buty, a także taką służącą mi za stolik nocny do której mogłam schować drobniejsze rzeczy.

Muszę przyznać, że efekt bardzo pozytywnie mnie zaskoczył i niesamowicie mi się spodobał. Piękne, lekkie i białe komody na tle liliowych ścian to naprawdę cudowne połączenie przywodzące na myśl dziewczęcy pokój z nastoletnich lat. Jestem też bardzo ucieszona faktem, że miałam tak duży wybór dotyczący komód dostępnych w sklepach.