hexbug vex podnośnik ślimakowy

Podnośnik hexbug vex szybko przełożył się na moje życie

Niektórym z nas może się wydawać, że to jakimi zabawkami się bawimy jako małe dzieci, nie ma odzwierciedlenia w naszym życiu później. W moim przypadku było dokładnie odwrotnie, a do dzisiaj mam wszystkie moje małe podnośniki zabawkowe. Może się wydawać to dziwne, ale skoro czuję, że to kawałek mojego życia to dlaczego mam je wyrzucać?

Dzięki podnośnikowi hexbug vex mam dzisiaj firmę

hexbug vex podnośnik ślimakowyPrzede wszystkim warto na początku podkreślić, że prowadzę dobrze prosperująca firmę, w zasadzie usługi budowlane. Oczywiście głównie bazuję na sprzęcie i to właśnie koparki i podnośniki są moim głównymi maszynami. Można teraz sobie powiązać moje życie i moje dzieciństwo. Nie istniały dla mnie zupełnie żadne inne zabawki. Rodzice regularnie kupowali mi zatem zabawki tego rodzaju. Pierwszą i zarazem ulubioną stał się hexbug vex podnośnik ślimakowy. Można sobie pomyśleć co dziecko widzi w takiej zabawce. Ja już wtedy widziałem z podnośniku wielki potencjał, na pewno przenoszone i podnoszone naczynia, podkradane mamie z kuchni również o tym pamiętają. Rodzice widzieli moją kreatywność i tym bardziej traktowali zabawki typu budowlanego jako te, które rozwiną moje umiejętności. Jestem im dzisiaj  za to naprawdę wdzięczny. Okazuje się, że to właśnie na podobieństwo podnośnika hexbug z dzieciństwa stworzyłem moją pracę dyplomową na studiach inżynierii maszyn. Tak, zabawki nie popchnęły mnie jedynie to używania maszyn, ale również i przede wszystkim do ich tworzenia. Można się zapytać mojemu tacie, jak nawet plastikową zabawkę potrafiłem rozebrać na części pierwsze i stworzyć jakieś ciekawe połączenie.

Mogę dzisiaj z całą śmiałością powiedzieć, że kupowane dzieciom zabawki mają znaczenie. I mogę nawet wysnuć ciekawy wniosek, że niekoniecznie maja one gorszy wpływ na dziecko niż wszystkie książeczki edukacyjne. Na moim przykładzie widać, że jest wręcz odwrotnie. Jednak co będzie ważne? Oczywiście trzeba dobrze obserwować dziecko i być pewnym, że akurat te zabawki to TE zabawki.