Pomysł na aranżację wnętrz

Jak zaaranżować swoje nowe wnętrze? Najlepiej jest skorzystać z pomocy profesjonalnego projektanta. Jeśli jednak chcemy je urządzić samodzielnie warto zapoznać się z najnowszymi trendami w wystroju pomieszczeń. Możemy to zrobić na przykład zaglądając do Internetu na branżowe strony z aranżacjami.

Elegancki wygląd modnych obrazów w lustrzanych ramach

modny obraz w lustrzanej ramieW wystroju wnętrz jedną z kluczowym roli odgrywają wszelkiego rodzaju dodatki. Najlepiej jest jeśli do pomieszczenia zastosujemy stonowane meble w spokojnych kolorach np. bieli, a do nich dodamy kolorowe poduszki, zasłony lub obrazy. Te ostatnie mogą być świetnym dopełnieniem każdego wnętrza, zarówno salonu, sypialni jak i kuchni. Obrazy mogą być kolorowe lub czarno-białe, w zależności od tego jaki styl zaplanujemy dla naszego mieszkania. Coraz częściej na ścianach umieszczany jest modny obraz w lustrzanej ramie. Jest to bardzo elegancka ozdoba, która doda pomieszczeniu nie tylko stylu, ale także sprawi, że odbijające się od lustra światło nada blasku pomieszczeniu. Wypełnienie lustrzanej ramy może być dowolne. Popularne ostatnio są czarno-białe zdjęcia znanych osób, zwłaszcza kultowych gwiazd Hollywood. Jest to bardzo dobry pomysł na zagospodarowanie ścian w sypialni, salonie lub przedpokoju. Jeśli jesteśmy entuzjastami amatorskiej fotografii, warto  jest pomyśleć o wstawieniu w lustrzane ramki swoich własnych zdjęć, z rodziną znajomymi lub ulubionym pupilem. Sprawi to, że nasza sypialnia lub gabinet będą bardziej przytulne.

Pomysłów na zdjęcia lub obrazy w lustrzanych ramach jest wiele. Jeśli mamy rozbudowaną wyobraźnię i odrobinę zmysłu estetycznego, za pomocą luster w ramach jesteśmy w stanie stworzyć niepowtarzalną aranżację w naszym mieszkaniu, którą z pewnością będą podziwiać wszyscy nasi znajomi.