apartamenty

Pośrednik oferuje apartamenty bogatemu klientowi

U nas w Krakowie ostatnio pojawiła się ważna osobistość i stwierdziłem, że takiej okazji nie mogę przepuścić. Wiem, że zostaje u nas na kilka miesięcy, dlatego muszę od razu do niego się zgłosić.

Oferuję luksusowe krakowskie apartamenty

apartamentyJako pośrednik nieruchomości wiem dobrze jak zaspokoić potrzeby takiego klienta, dlatego zaoferuję mu apartamenty na wynajem. Na jednym z Krakowskich osiedli są doskonałe apartamenty do wynajęcia, które na pewno tego biznesmena zainteresują. Moją specjalizacją jest wynajem apartamentów i wiem, że na pewno go dość zainteresuję. Ponadto jestem przekonany, że będzie on chciał organizować różne imprezy dla swoich gości a w tej dzielnicy Krakowa są najlepsze przyjęcia okolicznościowe. Dowiedziałem się w jakim hotelu zatrzymał się nasz gość i od razu do niego pojechałem. Oczywiście nie pójdę do niego i nie powiem, że mam apartamenty dla niego do wynajęcia, tylko załatwię to bardziej profesjonalnie. Zaproszę go na drinka i podczas luźnej dyskusji opowiem o swojej pracy. Nadmienię, że posiadam apartamenty na wynajem i na pewno od razu go tym zainteresuję. Wiem jak obchodzić się z takimi klientami i jeżeli chcę osiągnąć sukces, to muszę być bardzo ostrożny. Miałem mnóstwo szczęścia, bo jak przyjechałem do hotelu to ten biznesmen właśnie siedział w restauracji. Był sam, dlatego zaoferowałem mu swoje towarzystwo. Wiedziałem, że mogę sobie na to pozwolić, ponieważ przeprowadziłem wywiad środowiskowy. Na początku nie wspominałem nic, że oferuję apartamenty do wynajęcia, by nie ryzykować przedwczesną ofertą.

Bardzo szybko jednak podjęliśmy temat, bo biznesmen sam mnie zapytał czy wiem, gdzie są dobre apartamenty w Krakowie. Wtedy to już miałem pole do popisu. Oczywiście mój urok osobisty również zadziałał i udało mi się zyskać nowego klienta.

Luksusowe krakowskie apartamenty można też znaleźć na stronie: http://www.kanonicza22.com