rachunkowość przedsiębiorstw

Praca po znajomości w taniej rachunkowości przedsiębiorstw

Jakiś czas byłam bezrobotna. Generalnie rzecz biorąc pracowałam przez pewien czas w banku, ponieważ ukończyłam ekonomię, więc była to praca odpowiadająca mojemu kierunkowi studiów.

Warszawska rachunkowość przedsiębiorstw jest rzetelna

rachunkowość przedsiębiorstw Jednakże bank, w którym pracowałam był tylko oddziałem jednego z większych banków i na skutego problemów finansowych, które owy bank dopadły, to właśnie siedziba główna banku postanowiła zamknąć kilka oddziałów w Polsce, w tym niestety nasz oddział, wskutek czego zarówno ja, jak i kilka innych osób tam pracujących zostało bez pracy i bez źródła utrzymania. Wprawdzie wypłacono nam wyprawkę, ale starczyły one tylko na miesiąc, więc też można powiedzieć, że szału nie było. Trudno było mi znaleźć pracę, jednakże moja koleżanka wyciągnęła do mnie rękę. Mianowicie firma rachunkowa, w której ona pracuje poszukiwała pracownika. Konkretnie poszukiwali oni kogoś do działu księgowość. Dzięki właśnie tej mojej koleżance udało mi się dostać tą pracę, za co prawdopodobnie będę jej dozgonnie wdzięczna. Firma, w której zostałam zatrudniona dzięki koleżance jest to prawdopodobnie najlepsze biuro rachunkowe w warszawie. Zarobki są podobne, do tych które miałam, kiedy pracowałam w banku, więc generalnie jestem bardzo zadowolona. W firmie również bardzo dobrze mi się pracuje, właśnie wdrażamy w życie projekt, żeby zapewnić ludziom mniej zamożnym coś takiego, jak rzetelna, ale dość tania rachunkowość przedsiębiorstw warszawa. Póki co ja właśnie koordynuję wprowadzenie tego projektu i oprócz tego jestem odpowiedzialna za prowadzenie księgi przychodów i rozchodów. Ogólnie szczerze mówiąc wcześniej o takich rzeczach nie miałam pojęcia, jednakże zanim rozpoczęłam pracę udałam się na kurs doszkalający właśnie z takich rzeczy i dzięki temu wszystkiego, co jest mi potrzebne do tej pracy się nauczyłam.

Z racji tego, że studiowałam ekonomię, to matematykę można powiedzieć, że ogarniam bardzo szybko i nie sprawia mi to żadnej większej trudności, to pewnie dzięki temu mi się to udało. Jednak najbardziej wdzięczna jestem koleżance, bez niej możliwe, że nadal byłabym bezrobotna.