projekt budynku

Praca w biurze projektów

Nazywam się Darek. Mam dwadzieścia siedem lat i mieszkam we Wrocławiu. Zatrudnia mnie biuro projektów, dla którego pracuję już od kilku ładnych lat. Nasze biuro projektów jest bardzo prężnie działającą firmą i zatrudnia bardzo dużą liczbę pracowników.

Jak wygląda praca w biurze projektów?

Ja odpowiadam za projekty hoteli, restauracji a także inne większe zlecenia. Dodatkowo zarządzam całą dokumentacją projektów oraz wszystkimi podwykonawcami. Również w firmie odpowiadam za szkolenia z zarządzania projektami. Mam pod sobą kilku pracowników. Ostatnio nasz zespół dostał zadanie, żeby zaprojektować nowoczesne domy parterowe dla jednego z deweloperów, który chce rozpocząć budowę na osiedlu, które niedawno powstało. Kontrolowałem cały przebieg projektu, który wykonywali pracownicy z mojego zespołu. Cenię sobie tę pracę, ponieważ biuro projektów daje nam możliwości rozwoju i awansu. Na początku byłem zwykłym pracownikiem, który pracował nad projektami a takie tematy jak projekty hoteli nie były wtedy dla mnie osiągalne. Wszystko się zmieniło kiedy wykonałem zlecenie dla jednego z klientów, który był bardzo zadowolony. Ten człowiek współpracuje z nami do dzisiaj. Szef uznał, że mam ogromny talent i wtedy właśnie dostałem swoje pierwsze projekty hoteli do wykonania. Mój zespół zaprojektował dla dewelopera nowoczesny domy parterowe, które były bardzo dobre i projekt został zaakceptowany przez zarząd. Wiem jak motywować ludzi i dzięki temu nasz zespół odnosi sukcesy. Po pracy często chodzę na tenisa, ponieważ w ten właśnie sposób lubię spędzać czas wolny.

Z dziewczyną często grywamy na korcie i to pomaga mi się w dużym stopniu zrelaksować. Raz w roku wyjeżdżamy w góry, ponieważ oboje lubimy piesze wędrówki po górach. Mam bardzo fajne życie, z którego jestem zadowolony.

Więcej o biurze projektów czytaj na http://wytworniapp.com