Prezent na dzień matki

Niedługo będziemy obchodzić kolejne święto naszych ukochanych mam. W końcu zbliża się maj i Dzień Matki. I kolejny raz nie mam pojęcia co mojej ukochanej mamusi dać w prezencie. Co roku mam ten sam problem i co roku słyszę od niej, że nic nie chce.

Jaki prezent wybrać

prezent dla mamyMoże nie miałabym takiego dylematu w wyborze prezenty dla mamy, gdyby nie to, że dzieli nas pięćset kilometrów i widzę się z nią kilka razy w roku. Co prawda rozmawiam z nią każdego dnia i z tych rozmów czasami potrafię wyłuskać czego jej potrzeba. Jednak czasami prezent dla mamy jaki chcę kupić, nie może zostać kupiony na odległość. W tym roku wraz z moimi siostrami, postanowiłyśmy że złożymy się na wspólny prezent dla mamy. Kupi go i wręczy w naszym imieniu moja najstarsza siostra, która jako jedyna mieszka w tym samym mieście co nasza mama. Na wspólny prezent dla mamy postanowiłyśmy wykupić pobyt na weekend w jednym z najlepszych spa pod moim rodzinnym miastem. Mamy nadzieję, że akurat taki prezent dla mamy się jej bardzo spodoba. W końcu sama ostatnio ciągle powtarza, że marzą jej się różne zabiegi na twarz i ciało. Dzięki pobytowi w takim spa będzie to wszystko miała zagwarantowane. Niemniej jednak sama od siebie również chciałabym jej coś dać. Chociażby z tego względu, że czuję się do tego zobowiązana, za wszystkie lata, w których to moja mama mi pomagała. A może zrobię jej niespodziankę i sama wręczę jej ten prezent.

Tak, to będzie dobry pomysł. W tym roku zabiorę synka, wsiądziemy w pociąg i pojedziemy na dwa dni do mojego domu rodzinnego. Będziemy mieć prezent dla mamy, a na miejscu kupię duży, świeży bukiet kwiatów. Zadzwonię dzwonkiem do drzwi i zrobię jej niespodziankę. Wiem, że na pewno się ucieszy, bo ciągle mówi, że za nami bardzo tęskni. Dlatego w tym roku, dam jej również naszą obecność.