Sesja w plenerze na koniach to było moje marzenie

 

Jestem zachwycona moja sesją ślubna. Mieliśmy z narzeczonym niezwykły pomysł. Obydwoje uwielbiamy jeździć konno. Można powiedzieć, że dzięki temu się poznaliśmy. Obydwoje byliśmy zapisani do stadniny, w której uczyliśmy się jeździć a także opiekowaliśmy się końmi.

Mieliśmy sesję na koniach

plenerowa fotografia ślubna w BydgoszczyPlenerowa dobra fotografia ślubna w Bydgoszczy odbyła się właśnie w stadniny i mieliśmy przy tym wiele radości. Nasze konie, na których jeździmy od wielu lat towarzyszyły nam w tak ważnych dla nas chwilach. mamy bardzo piękne zdjęcia, które zostaną w naszej pamięci na wiele lat. Fotograf był bardzo zadowolony, że może współpracować z tak kreatywnymi osobami. Podpowiadał nam jak możemy się ustawić czy co możemy zrobić żeby zdjęcia wyglądały jak najlepiej. Konie były ozdobione i pięknie się prezentowały. Plenerowa fotografia ślubna w Bydgoszczy odbyła się także na polach, na których jeździliśmy. Mamy sporo zdjęć. Wszystkie fotograf nam przekazał i mogliśmy wybrać sobie zdjęcia, które najbardziej nam się spodobały i on przygotuje wówczas dla nas album z najlepszymi odbitkami. Wybraliśmy trochę zdjęć dla nas a także dla naszych rodziców. Chcieliśmy podzielić się z nimi pięknymi zdjęciami, żeby mieli pamiątkę z naszej sesji plenerowej. Musze powiedzieć, że jestem pod wielkim wrażeniem fotografa, który był idealnie przygotowany do wykonywania swojej pracy. Jest profesjonalistą i na pewno będę go polecać swoim znajomym czy rodzinie.

Poza pięknym efektem jeśli chodzi o zdjęcia bardzo doceniłam jego zaangażowanie w swoją pracę a także to, że lubi zwierzęta. Kiedy szukałam fotografa informowałam, że marzy mi się sesja w plenerze z końmi to nie każdy fotograf cieszył się z mojego pomysłu i chciał mnie namówić na jakaś inna wizję co mi nie pasowało. Uważam, że fotograf jest dla klienta i powinien się dopasować.