ciepły parapet

Siostra kupuje ciepły parapet

Moja siostra jakiś czas temu postanowiła zbudować swój własny dom. Do tej pory mieszkała w mieszkaniu w bloku jednak warunki finansowe zmieniły się u niej na tyle, że po prostu stać ją teraz na taką budowę.

Ciepły parapet w każdym pokoju

ciepły parapetByłam świadkiem tego jak powstawał jej cały dom marzeń. W sumie to ona już od samego początku wiedziała dokładnie jak chce żeby wyglądał jej dom. Trochę mnie to wręcz dziwiło, że ma aż tak bardzo sprecyzowane plany. Siostra postawiła na to żeby w jej domu były naprawdę wszystkie rzeczy wysokiej jakości. Widziałam jak na przykład wyglądał u niej montaż okien w strefie docieplenia i wiem, że siostra naprawdę postarała się bardzo żeby mieć jak najlepsze okna. Do tego zresztą dodatkowo została użyta taśma uszczelniająca do okien chociaż nie każdy chce ją stosować bo jest to jednak dodatkowy koszt. Dla siostry jednak najważniejsze było to żeby wszystko było jak najlepiej zrobione. W końcu nie co dziennie stawia się nowy dom. A ten dom miał być jeszcze domem dla jej dzieci, jeśli tylko zechcą w nim mieszkać. Także ma służyć na długie lata. W każdym z pokoi był zamontowany także ciepły parapet do domów energooszczędnych by w ten sposób zaoszczędzić trochę na ogrzewaniu domu. Wiadomo, że koszt ogrzewania na całą zimę potrafi być naprawdę wysoki. Gdy wybierała drzwi do wszystkich pomieszczeń to pojechałam z nią do sklepu żeby jej ewentualnie doradzić. I uważam, że siostra rzeczywiście wybrała naprawdę ładne i wyjątkowe drzwi. A mianowicie są to drzwi voster, czyli drzwi bardzo dobrej i znanej firmy.

W sumie te drzwi są dużo lepsze od innych marek, które są jednak częściej reklamowane nawet w telewizji. A drzwi do wszystkich pomieszczeń są w tym samym kolorze. I dobrze bo takie rozwiązanie chyba zawsze wygląda najlepiej. Siostra naprawdę bardzo ładnie urządziła swój dom.