System chłodzenia i inne zalety szlifierki kątowej Hitachi

Już za nieco ponad 200 zł można kupić wysokiej jakości szlifierkę kątową, która sprawdzi się w różnego rodzaju pracach. Szlifierka ma za zadanie nie tylko szlifować powierzchnię, ale również wykonywać precyzyjne cięcia.

Tarcza diamentowa w szlifierce marki Hitachi

g13sr4 hitachiJest sterowana ręcznie, więc powinno zapewniać pełne bezpieczeństwo w czasie pracy. Taka jest właśnie szlifierka marki Hitachi. Jest to wysokiej jakości urządzenie, które nie kosztuje dużo, a będzie służyć użytkownikowi przez wiele lat. Szlifierka kątowa jest nie tylko wydajna, ale ma też znacznie trwalszą konstrukcję. Jest to bardzo ważne – szczególnie przy pracy w warsztatach i zakładach przemysłowych. Szlifierka musi być odporna na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Szlifierka g13sr4 hitachi taka właśnie jest! Oprócz szlifowania i cięcia tą szlifierką można wykonywać nawet profesjonalne polerowanie powierzchni. Szlifierka współpracuje z tarczą. Średnica tej tarczy wynosi tu 125 mm, więc jest to standardowo wykorzystywana tarcza. Szlifierka Hitachi jest nie tylko lekka, ale również kompaktowa. Dzięki temu praca z nią to prawdziwa przyjemność – przebiega ona szybko i bez żadnych problemów. Uzwojenia silnika w szlifierce są odpowiednio izolowane. Wszystko po to, by sprzęt działał jak najdłużej. Szlifierka Hitachi nie waży dużo. Jej masa to zaledwie 1,8 kg, więc ręka nie męczy się w trakcie pracy szlifierką.

W wyposażeniu podstawowym takiej szlifierki znajduje się tarcza diamentowa, rękojeść boczna oraz klucz. Kupując szlifierkę w sklepach internetowych i stacjonarnych można liczyć na uzyskanie gwarancji. Trwa ona zazwyczaj od 12 do 36 miesięcy. Tarcza diamentowa zapewnia wysokiej jakości szlifowanie – powierzchnia szlifowana jest idealnie gładka. W szlifierce znajduje się ulepszony system chłodzenia.