Szukamy dużego stołu do kuchni

Niedawno skończyliśmy robić remont w kuchni. Położyliśmy nową terakotę i kafelki przy kuchence. Mąż również odświeżył ściany. Zakupiliśmy nowe meble kuchenne i zmywarkę w zabudowie. Postanowiliśmy poprzestawiać sprzęty, by oszczędzić trochę miejsca. Nasza kuchnia jest dość niewielka i przyda nam się każde wolne miejsce. Tym bardziej, że mamy małe dziecko.

Solidne duże stoły

duży stółJesteśmy czteroosobową rodziną. Mamy dziesięcioletniego syna i dwuletnią córeczkę. Z dwójką dzieci jest sporo roboty, ale jesteśmy bardzo szczęśliwi. W związku z tym postanowiliśmy kupić do kuchni większy stół. Na starym ledwo się mieściliśmy. Krzesełko dla dziecka zajmuje dość dużo miejsca i musieliśmy siedzieć w ścisku. Postanowiliśmy kupić duży stół, by każdy miał na tyle miejsca, żeby w spokoju zjeść posiłek. Dodatkowo bez problemu będę mogła przygotować na nim ciasta i tak uwielbiane przez moją rodzinę pierogi. Po stół udaliśmy się do pobliskiego sklepu meblowego. Wybór był naprawdę ogromny Zdecydowaliśmy się z mężem na zakup dużego drewnianego stołu. Kolorystycznie pasował do naszych nowych mebli. Cena również miło nas zaskoczyła. Był na tyle duży, że bez problemu będzie na nim miejsce dla naszej czwórki. Był wykonany solidnie i dzięki temu nasza córeczka nie zniszczy od razu blatu. Wszyscy wiemy jak wyglądają posiłki przy małym dziecku. Dokupiliśmy również nowe taborety, by wszystko do siebie pasowało.

To był dobry wybór. Nowy mebel pasował idealnie do naszej kuchni. Jest w raz dla czterech osób. Nasza kuchnia nie należy do największych, ale ten stół świetnie się w nią wpasowuje. Musimy jeszcze dostawiać krzesełko dla małego dziecka. Nowy mebel sprawia się bardzo dobrze. Jest na nim na wszystko miejsce. Mogę również bez problemu przygotować nasze ukochane pierogi.