tanie mieszkanie

Tanie mieszkania będę sprzedawać w biurze nieruchomości

Mam na imię Gabriela Look. Studiuję na kierunku zarządzanie nieruchomościami. Moja uczelnia znajduje się w centrum miejscowości Bydgoszcz. Ma dobre opinie i jest polecana przez specjalistów. Na studiach poznałam mojego chłopaka. Jego rodzice prowadzą biuro nieruchomości w Warszawie.

Mieszkania są bardzo różne

tanie mieszkanieOn chce pracować w tym biurze i zaproponował mi żebyśmy po studiach pojechali razem do Warszawy. Znam jego rodziców i oni sami nawet o tym przy mnie wspominali. Mówili, że ich buro ma wiele zleceń i na pewno przyda im się pomoc dobrze wykształconych studentów. Ja nie jestem do końca przekonana czy chciałabym pracować w biurze nieruchomości mojego chłopaka. Co innego gdyby to był mąż. Mateusz stwierdził, że są inne biura nieruchomości w okolicy i on nie będzie wywierał na mnie presji. Zależy mu jednak żebyśmy razem pojechali do Warszawy. Biuro nieruchomości jego rodziców ma swoją siedzibę w luksusowym budynku. Tanie i urządzone mieszkanie w Bydgoszczy nie jest u nich dostępne. Przyjmują zlecenia od bogatych klientów. Mieszkania i apartamenty a także domy maja bardzo wysokie ceny. Mnie nie byłoby stać żeby kupić u nich jakiekolwiek mieszkanie. Mieszkania na sprzedaż muszą być dobrze dobrane do danego klienta. Klient musi mieć świadomość jaka nieruchomość go interesuję. Kupno mieszkania to poważna sprawa i klient powinien wszystko na spokojnie przemyśleć. Działki rekreacyjne na sprzedaż, które pojawiają się u chłopaka rodziców są poza miastem. Działki mają duże powierzchnie. Niektóre są z domkami, niektóre bez. Rodzice chłopaka są bardzo bogaci ale nie dają tego po sobie poznać.

Tak samo mój chłopak jest bardzo skromny i bardzo mi się to podoba. Ja pochodzę z biednej rodziny. chcę coś w życiu osiągnąć dlatego staram się dobrze uczyć żeby znaleźć pracę w dobrej firmie.