usługi spawalnicze

Usługi spawalnicze i serwis

Nazywam się Kazimierz i mam pięćdziesiąt dwa lata. W zasadzie całe życie mieszkam w Bydgoszczy, gdzie też poznałem moją obecną małżonkę Mariolę. Pracuję dla firmy produkującej maszyny i urządzenia. Jestem serwisantem i jeżdżę do klientów na przeglądy oraz ewentualne naprawy.

Serwisujemy sprzęt do usług spawalniczych

usługi spawalnicze

Nasze przedsiębiorstwo współpracuje z jedną z największych w Bydgoszczy firm, która świadczy usługi spawalnicze na terenie całego kraju. Bardzo często jeżdżę do nich na serwis maszyn, które robią cięcie strumieniem wody, ponieważ nasz producent zapewnia ciągły nadzór nad tymi maszynami. Jeżeli chodzi o maszyny, które wykonują cięcie laserem, to na ich sprawdzanie jeżdżę raz na pół roku. Jako serwisant doskonale znam budowy maszyn, które robią cięcie strumieniem wody oraz wszystkich innych, które usługi spawalnicze wykorzystują. Mam codziennie sporo pracy, ponieważ nie tylko jeżdżę do klientów. Sprawdzam wszystkie maszyny, które są u nas produkowane, czy cięcie laserem odbywa się prawidłowo. W przypadku maszyn, którymi robi się cięcie strumieniem wody to przechodzą one szereg testów z różnymi materiałami. Jest to dość skomplikowana maszyna dlatego przeprowadzamy liczne testy, zanim trafi do klienta. Jeżeli cięcie strumieniem wody odbywa się prawidłowo przy każdym materiale, to takie urządzenie trafia do sprzedaży. Nasze przedsiębiorstwo dba o wszystkich swoich klientów, którzy świadczą usługi spawalnicze. Jako serwisant posiadam wszelkie niezbędne narzędzia, bym mógł przeprowadzać prace poza naszą firmą.

Lubię swoją pracę, dzięki niej zaprzyjaźniłem się z Tadeusz, który oferuje usługi spawalnicze i często się razem z naszymi żonami spotykamy w weekendy. Lubię swoją pracę, ponieważ spełniam się w niej i co najważniejsze zarabiam bardzo dobre pieniądze.

Wiele na temat samej usługi spawania jak i sprzętu do niej potrzebnego można przeczytać na – http://metal-fan.pl