jachty do wynajęcia

Uwielbiam wakacje na Mazurach i jachty do wynajęcia

Moje wakacje od dawna wyglądają tak samo. Nic innego mnie nie interesuje, tylko pływanie. Kraina mazurska jest najpiękniejszą, jaką do tej pory widziałam. Dlatego zawsze tylko mazury odwiedzam.

Jachty do wynajęcia są super

jachty do wynajęciaRazem z przyjaciółmi, którzy tak samo lubią żeglugę, wyszukujemy czarter last minute, bo zależy nam też, żeby nie wydać wszystkich swoich oszczędności od razu. Dobrze, że mam takich znajomych, z którymi mogę rozwijać swoje pasje, bo samej byłoby mi trochę smutno. No ale mimo to, polecane przez wielu jachty do wynajęcia i tak nie zostałyby przeze mnie zepchnięte na boczny tor. I tak bym pływała, tylko że w samotności. Zabraliśmy ze sobą na ostatnie wakacje cały prowiant, słodycze, coś konkretnego i napoje i świetnie się bawiliśmy. Słuchaliśmy muzyki, tańczyliśmy. W planach mieliśmy też żaglówki, żeby tym razem spróbować wszystkiego. Nie ma nic lepszego niż jeziora. Wyskoczyłam nawet kiedyś i pływałam na środku jeziora. Nie bałam się, pływanie miałam w małym paluszku. Nasze jachty luksusowe skłaniały nas do różnych zwierzeń i zacieśniania więzi. Czuliśmy się dobrze w swoim towarzystwie, i przede wszystkim swobodnie. Ten yacht charter połączył nas jeszcze bardziej. Kolega oświadczył się przyjaciółce, i w końcu, bo już od dawna na to wszyscy czekaliśmy., Gdzie odbędzie się ich ślub? Oj coś czuję, że będą to jachty do wynajęcia, bo skoro tu się ich miłość rozpoczęła, to muszą teraz to uwieńczyć i wesele będzie niesamowite. Mam tylko nadzieję, że zdążą do lata ze ślubem, bo jesienią to już bywa chłodno na taką zabawę. Życzę im wszystkiego co najlepsze i pewnie niedługo znów wypłyniemy na jakąś wyprawę.

Kocham wakacje i spędzanie ich z przyjaciółmi na naszych jachtach. Mamy już nawet kilka ulubionych, i zawsze je rezerwujemy, jak się uda. Będzie wspaniała zabawa na ślubie, już to czuję, super.