hotel

Warsztaty teatralne w hotelu

Cześć wam… Ostatnio wspominałam, że będę organizować warsztaty teatralne, tylko czekam jeszcze na informacje o dofinansowaniu… i wiecie, co dostałam tak wielkie dofinansowanie, że teraz mogę zorganizować, w naprawdę super hotelu.

Mazurski hotel i organizacja zajęć

hotelOd samego początku planowałam, żeby te warsztaty odbyły się na mazurach. Więc teraz przede mną wielkie wyzwanie, muszę poszukać jakiś dobry hotel mazury. Musi to być hotel, który ma w swojej ofercie konferencje na mazurach, Ponadto dobrze byłoby gdyby był to hotel w Mrągowie, z racji naprawdę dużego budżetu fajnie byłoby gdyby był to hotel ze Spa. Myślicie, że wydziwiam, że Spa, to przesada? Ale uwierzcie mi mam naprawdę duży budżet. Siedzę wiec, teraz przed ekranem komputera i przeglądam różne możliwości. Ale wiecie, co? Okazuję się, że jestem strasznie nieporadna, jeśli chodzi o szukanie takich miejsc. Najpierw wpisałam w wyszukiwarkę konferencje na mazurach. Pomyślałam, że pewnie wtedy wyskoczą mi jakieś fajne opcje, niestety nic dobrego nie znalazłam. Dlatego później wpisałam hotel ze Spa, ale też nic konkretnego, tylko jakieś opinię o samym Spa. Później wpisałam hotel na mazurach, oraz inne podobne jak hotel w Mrągowie… i teraz mam przed sobą pootwieranych tyle stron, że kompletnie nie mam pojęcia, co też wybrać. Dlatego chciałabym, żebyście pomogli mi podjąć te ważną dla mnie decyzję. Poniżej wysyłam wam linki. Pierwszy z nich to taka sieć hoteli, która organizuje konferencje na mazurach, drugi to hotel ze Spa, w ogóle poczytajcie sobie, jaką super ofertę Spa ma ten właśnie hotel. Trzeci link, który wam wysyłam przedstawia super hotel w Mrągowie, a czwarty jakiś inny hotel na mazurach, którego nazwy już nie pamiętam. Proszę, zerknijcie na to, co wam wysłałam i dajcie proszę znać, co waszym zdaniem, jest najlepsze!

Będę bardzo wdzięczna za waszą opinię, a może ktoś z was był już klientem któregoś w wymienionych przeze mnie hoteli?! Okazuję się, że czasami budżet może okazać się za duży…, a człowiek nie ma wtedy pojęcia, co wybrać!