Wynajem apartamentu w centrum Krakowa

Kraków to bardzo piękne miasto o długiej tradycji. Tętni życiem, dlatego bardzo mi się podoba. Razem z moim narzeczonym często je odwiedzamy. Planujemy teraz długie, dwutygodniowe wakacje. Szukamy zatem noclegów w centrum Krakowa. Chcemy, żeby były to luksusowe wakacje, dlatego rozglądamy się pomiędzy apartamentami. Byłam ciekawa, czy uda nam się niedrogo wynająć apartament w centrum Krakowa, dlatego narzeczony od razu przystąpił do poszukiwań.

Niedrogi apartament w Krakowie

wynajem apartamentów w centrum krakówPrzekopał cały internet i gdy wydawało się, że już nic z tego, znajomy, który mieszka na co dzień w Krakowie dał nam cynk na coś. Okazało się, że wynajem apartamentów w centrum Kraków jest możliwe! I to tanio! Za jedną noc mieliśmy zapłacić raptem 150 złotych, co jak na krakowskie warunki jest naprawdę niewielką sumą. Nie mogłam w to uwierzyć i byłam w siódmym niebie, aż skakałam z radości. Od razu zrobiliśmy rezerwację, chociaż do naszego urlopu mieliśmy jeszcze dwa miesiące. Na zdjęciach apartamenty prezentowały się cudnie. Były nowocześnie wyposażone, w stylu dość minimalistycznym, ale równocześnie urzekającym. Przede wszystkim zachwyciły mnie piękne dekoracje, obrazy oraz delikatne koronkowe obrusiki. Łóżko było ogromne. Nie mogłam się doczekać wakacji. Postanowiliśmy zwiedzić cały Kraków. Cieszyłam się jednak, że wieczory będziemy spędzać w centrum, bo mamy blisko apartament, ponieważ to właśnie centrum najbardziej tętni życiem.

Słowem podsumowania, dzięki znajomemu uwierzyłam, że można znaleźć niedrogi apartament w centrum Krakowa. Zapowiadają się zatem cudowne wakacje, szkoda, że to jedynie dwa tygodnie. Jeśli w apartamencie będzie nam się podobało, to w przyszłym roku z pewnością ponownie odwiedzimy to miejsce być może nawet na jeszcze dłuższy urlop.