Wynajmuję na lato słoneczny dom z ogródkiem

 

Kilkanaście lat temu zainwestowaliśmy w nieruchomość, którą tak na prawdę nikt się nie zajmował. Cena była tak bardzo atrakcyjna, że szkoda byłoby z tego nie skorzystać. Ostatnio jednak jak odwiedziłem to miejsce to postanowiłem je wykorzystać.

Mój słoneczny dom w pomorskim przyciąga turystów

słoneczny dom z ogródkiem w pomorskimOkolica jest bardzo malownicza i niedaleko powstało wiele ośrodków wypoczynkowych. Doszedłem do wniosku, że nasz słoneczny dom z ogródkiem w pomorskim będzie idealnym miejscem dla turystów. Możemy go zawsze wynajmować w okresie letnim. Do morza jest na prawdę blisko. W okolicy jest mnóstwo sklepów i atrakcji, więc ten plan musi wypalić. Jeszcze niespełna dziesięć lat temu to ta okolica nie wyglądała aż tak atrakcyjnie. Zrobiłem zdjęcia i wróciłem do domu, ażeby podzielić się swoim pomysłem z żoną. Od razu jej ten pomysł się spodobał i nawet zamówiła człowieka od remontów, ażeby odnowił ten dom. Zainwestowaliśmy również w nowoczesne meble oraz ogrodnika, który zajął się całym terenem wokół domu. Kiedy pojechaliśmy na koniec zobaczyć jak wygląda nasz słoneczny dom z ogródkiem w pomorskim po remoncie to zaniemówiliśmy. Nawet nie miałem pojęcia, że to miejsce jest tak cudowne. Od razu umieściliśmy ogłoszenie w internecie, że ta nieruchomość jest możliwa do wynajęcia na urlop.  Niebawem zbliżała się majówka i byłem przekonany, że szybko znajdą się chętni na wypoczynek w takim miejscu. Pogoda także ma dopisywać w tym okresie. Na odzew nie musieliśmy czekać, bo chętni znaleźli się błyskawicznie.

Nasza posiadłość cieszy się ogromnym zainteresowaniem i przyciąga turystów z całego kraju. Przez cały sezon mamy rezerwacje i planujemy również prowadzić wynajem przez cały rok. Ludzie odwiedzają morze o każdej porze roku i ten pomysł się sprawdzi.