Wyposażenie strażaków w solidne buty

 

Zawsze jak jednostka strażacka, w której pracowałem dostawała pieniądze, to musiałem zainwestować je w najbardziej niezbędny sprzęt. Za pieniądze kupowany był nie tylko sprzęt, ale też odzież, która była bardzo ważnym elementem wyposażenia każdego pracownika.

Wybór najlepszych butów dla strażaków

buty strażackie haixW tym sezonie konieczni musiałem zainwestować w buty, bo był to już ostatni czas na ich zakup. Bezpieczeństwo strażaków było najważniejsze. Zanim jeszcze jednostka otrzymała fundusze, to postanowiłem sprawdzić oferty. Staż Pożarna współpracowała z różnymi dostawcami odzieży czy sprzętu i dzięki temu miałem dość spore pole do działania. Jedna z firm, którą znalazłem oferowała buty strażackie Haix, które oceniane były jako jedne z najsolidniejszych. Były ognioodporne i wygodne. Ważne też było, że buty szybko się zakładało a przy wezwaniu na akcję, to było bardzo istotne. Kiedy otrzymałem pieniądze, to zebrałem zamówienia. Każdy strażak podał mi rozmiar buta, który nosił i dzięki temu mogłem złożyć zamówienie. Buty strażackie tej marki były wybierane przez większość jednostek, o czym szybko się dowiedziałem. Strażacy cieszyli się z nowego obuwia, ale dodatkowo zamówiłem rękawice, bo i one nadawały się do wymiany. W szafie był zapas rękawic, ale kończył się już powoli. Kiedy zamówienie dotarło do jednostki, to rozdałem buty wszystkim strażakom. Od razu je przymierzyli i uznali, że byty szybko się zakłada i są wygodne. Dokonałem najlepszego wyboru.

Ja sam nigdy na akcje nie jeździłem, ale miałem świadomość jak odpowiedzialna i niebezpieczna to była praca. Dlatego dbałem o to, żeby strażacy mieli najlepsze wyposażenie i byli bezpieczni w czasie gaszenia pożarów. Byłem doceniany przez wszystkich, bo zawsze wykonywałem dobrze swoją pracę.