wypożyczalnia samochodów osobowych

Wypożyczenie samochodu osobowego w wypożyczalni po stłuczce

Moja koleżanka z pracy opowiadała mi o tym jak to ostatnio miała stłuczkę. Jechała do Trójmiasta i niestety miała stłuczkę z jej winy. Była przerażona bo była to jej pierwsza w życiu stłuczka. Zawsze starała się jeździć naprawdę bardzo uważnie.

Wypożyczalnia samochodów osobowych jest blisko

wypożyczalnia samochodów osobowych Jeździłam z koleżanką wielokrotnie i jak dla mnie zawsze była naprawdę bardzo ostrożnym kierowcą. W niektórych przypadkach nawet za bardzo ostrożnym. Stłuczka była na tyle niefortunna, że samochód koleżanki po niej nie mógł niestety jechać dalej. A ona musiała pilnie jechać do Gdańska naprawdę nie miała innego wyjścia po prostu musiała tam pojechać. Ten kierowca, z którym miała stłuczkę powiedział jej że niedaleko w Gdyni jest wypożyczalnia samochodów osobowych w niskiej cenie w Trójmieście i tam może wypożyczyć sobie samochód na parę dni. A w tym czasie jej samochód zostanie naprawiony na miejscu. Koleżanka stwierdziła, że nie ma za bardzo wyjścia. Kierowca, z którym koleżanka miała stłuczkę zaproponował że ją weźmie na hol i zawiezie w ten sposób do tej wypożyczalni. Koleżanka zgodziła się. Ta wypożyczalnia aut z zakładem mechanicznym była naprawdę bardzo blisko. Teki wynajem samochodów to było dla koleżanki obce miejsce. Nie miała pojęcie ile taka usługa może kosztować. Na miejscu okazało się, że nie są to wcale bardzo wysokie koszty. Ta wypożyczalnia samochodów miała naprawdę bardzo duży wybór aut. Koleżanka wręcz nie mogła się zdecydować na to co wypożyczyć. Przeczytała , że jest nawet coś takiego jak samochód z OC sprawcy, jednak w tej sytuacji to taki samochód należałby się temu panu, z którym koleżanka miała stłuczkę.

Koleżanka wypożyczyła małe miejskie auto. Bo nie było jej potrzebne nic większego a taki mały samochód zawsze jednak jest łatwiej gdzieś zaparkować. Koleżanka bardzo cieszyła się z tego że wypożyczyła auto.