Żaluzje w Szczecinie

Aranżując wystrój mojego pierwszego wspólnego mieszkania z moim chłopakiem wiedziałam, że będzie ono najpiękniejsze na świecie. Mieszkanie położone jest w miejscu, gdzie przez większość czasu świeci słońce wiedziałam więc, że musimy zamontować na oknach żaluzje. Jednak nie chciałam kupować zwykłych żaluzji w markecie budowlanym. Liczyłam, że znajdziemy coś bardziej stylowego.

Stylowe żaluzje, w stylowym mieszkaniu

stylowe żaluzje w SzczecinieWybór żaluzji zostawiliśmy sobie na praktycznie końcówkę remontu. By znaleźć stylowe żaluzje w Szczecinie musieliśmy się trochę natrudzić. Myślę, że to nie kwestia miasta i dostępnych w nim towarów ale raczej naszej wybredności. Chcieliśmy by nasze mieszkanie było urządzone bardzo starannie, przy wykorzystaniu rzeczy wyłącznie najlepszej jakości. Nasze duże okna w całym domu chcieliśmy zasłonić żaluzjami eleganckimi, wykonanymi z dobrego, mocnego materiału. Chcieliśmy żaluzje w konkretnym odcieniu szarości pasującym do ogólnego wystroju wnętrza. W końcu znaleźć się firmę, która wykonuje żaluzje na zamówienie. Takie rozwiązanie było dla nas najlepsze bo nasze okna nie mają standardowych wymiarów. Do tego mogliśmy oczywiście sami wybrać konkretny materiał i kolor oraz wzór, a żaluzje były zakładane na okna specjalną metodą, która jest bezinwazyjna dla okien. Strasznie mi się to spodobało, bo nigdy nie wiadomo czy za jakiś czas nie będę chciała zrezygnować z żaluzji, bądź po prostu wymienić ich koloru. 

Cieszę się, że zdecydowaliśmy się trochę poczekać na wykonanie żaluzji na zamówienie. Naprawdę spisują się nam bardzo dobrze i chronią nas przed irytującymi promieniami słonecznymi i przed ciepłem w upalne dni. Do tego są one też bardzo eleganckim dodatkiem. Zdecydowanie ozdabiają pomieszczenia w naszym mieszkaniu.