standy

Zamawiam standy do ośrodka wczasowego

Kilka lat temu zainwestowałam we własny ośrodek wczasowy nad morzem i to była doskonała inwestycja. Posiada on ogromną stołówkę oraz sklep spożywczy, ażeby wczasowicze mogli zaopatrzyć się tam w świeże produkty.

Standy się sprawdzają

standyWszystkie regały sklepowe w okresie letnim zapełnione są najlepszymi towarami a nasze regały magazynowe zawsze są pełne, żeby mieć pewność, że niczego nie zabraknie. Poza ośrodkiem wypoczynkowym posiadam również restaurację niedaleko, którą postanowiłam w jakiś sposób zareklamować. Skoro goście są zadowoleni z mojego ośrodka, to na pewno restauracja również im się spodoba i odwiedzą ją wraz z całymi rodzinami. Postanowiłam więc, że wydrukuję jakieś ulotki, ponieważ mam w biurze stojaki na ulotki i ustawie je w recepcji oraz przed wejściem do stołówki. Kuzynka poleciła mi, żebym również zainwestowała w stojaki reklamowe, które zawsze się sprawdzają tak samo zresztą jak standy. Moja kuzynka jest bardzo dobra jeżeli chodzi o reklamę i często ją proszę o pomoc. Stwierdziłam, że takie stojaki reklamowe to genialny pomysł i nawet mogłabym je ustawić przed sklepem! W ośrodku też ustawię stojaki reklamowe, ponieważ nie wszyscy goście wykupują posiłki a ja chcę, żeby informacja o mojej restauracji dotarła do każdego. Od razu tego samego dnia kupiłam stojaki reklamowe i zamówiłam także dwa standy. Umieszczę je w restauracji, żeby z koeli jej klienci wiedzieli, że mogą również u mnie wypocząć. Plan mam genialny i jestem przekonana, że bardzo szybko będą zauważalne efekty. Tego samego dnia odebrałam zamówione ulotki i od razu wszystkie stojaki na ulotki były pełne.

Wszystko wyglądało doskonale i już wiedziałam, że jak będą stojaki reklamowe to będzie już wszystko gotowe. Ciekawe czy moja kampania przyniesie zamierzony efekt.

Więcej na www.wist-online.com