Zorganizowanie bankietu dla szefa

Na pewno spotkaliście się z takim określeniem jak bankiet. Od razu kojarzy nam się to z jakimś przyjęciem, uroczystością. I tak w rzeczy samej jest. Bankiet różni się tym od przyjęcia, że bankiet wydawany jest zazwyczaj dla konkretnej osoby, a przyjęcie dla ogółu np. zabawa sylwestrowa. Jednak wiele osób używa zamiennie bankiet i przyjęcie. Aż tak nazewnictwo nie jest ważne.

Bankiet w naszej firmie

Bankiety WrocławNiedługo nasz szef będzie obchodził pięćdziesiąte urodziny. Wszyscy pracownicy pomyśleli, że to dobra okazja by urządzi bankiet z tej okazji. W dodatku to będzie dobra okazja do integracji między pracownikami. Z naszej strony bankiet miał być niespodzianką dla szefa. Nic nie wiedział o tym. Poinformowaliśmy jego rodzinę by przyszła w wyznaczonym dniu i o konkretnej godzinie. To nie jest tak, że my jako pracownicy za wszystko zapłaciliśmy. Firma ma taki fundusz, który może być wykorzystany do właśnie takich bankietów, konferencji itp. Wspólnicy firmy też byli za tym aby uczcić urodziny prezesa. W końcu na ten bankiet zostaną zaproszeni nawet kontrahenci. Wiele korporacji urządza podobne bankiety Wrocław jest miastem, którym działa kilkanaście korporacji. Ja wiem, że bankiety były organizowane w co najmniej połowie tych firm. Powody były różne. U nas były to urodziny szefa, a że przy okazji odbędzie się promocja firmy wśród kontrahentów, to tylko na naszą korzyść. Bankiet zorganizowaliśmy w sumie na 50 osób. Wszyscy zaproszeni się zjawili. A jak szef był zaskoczony. Aż się wzruszył, że wszyscy pamiętali o jego urodzinach. nie wiem jak to się odbywa w małych firmach, ale w korporacje stać na takie bankiety.

Niedawno u nas odbył się bankiet na cześć naszego szefa, który obchodził 50 urodziny. Wszyscy zaproszeni przyszli na bankiet. Bankiet nie miał charakteru potańcówki, tylko w tle grała muzyka. nikt z gości nie tańczył. Bankiety zazwyczaj mają taką formę. Dużo czasu poświęca się na rozmowach i jedzeniu.