zapachy do sauny

Dziecko na basenie i w saunie

Od czasu kiedy mam dziecko bardzo zwracam uwagę na wiele rzeczy. Na przykład zaczęłam bardzo wnikliwie czytać etykiety w sklepie. Bowiem staram się by nie tylko moje dziecko, ale i też cała rodzina zdrowo się odżywiała. Oczywiście ciężko jest uniknąć chemii bo tak naprawdę jest praktycznie wszędzie.

Czy dziecko powinno wchodzić do sauny?

zapachy do saunyAle jednak w jakiś sposób staram się eliminować z mojego najbliższego otoczenia jej nadmiar. Tak samo było gdy pierwszy raz miałam pójść na basen z dzieckiem. W sumie na początku byłam bardzo podekscytowana bo po prostu wydawało mi się, że na pewno będzie bardzo fajnie. Jednak później zaczęłam się bardziej zastanawiać nad tym czy taka wizyta, ale na pewno jest bezpieczna. W sumie wiedziałam, że jest coś takiego jak uzdatnianie wody basenowej i dzięki tej czynności woda powinna być bezpieczna. Jednak wiedziałam też, że są wrzucane tabletki multifunkcyjne do basenu i to dość często. A tak naprawdę nie wiedziałam nic jaki mają wpływ na skórę dziecka. W sumie cała ta chemia basenowa trochę mnie przerażała. Jednak poczytałam trochę mądrych artykułów w internecie i spytałam dodatkowo na wizycie kontrolnej pediatrę i okazało się, że to wszystko jest bezpieczne. Właśnie niebezpiecznie to mogłoby być gdyby ta chemia nie była stosowana. Także trochę się uspokoiłam. Wiem, że dziecko nie powinno wchodzić raczej do sauny. Zresztą co to dla dziecka za przyjemność. Jednak ja chętnie bym się zrelaksowała w saunie. W sumie uwielbiam sprawdzone zapachy do saun, które sprawiają, że czuję się od razu jakbym była na jakiś egzotycznych wakacjach.

Po przeczytaniu kilku artykułów na temat chemii basenowej zdecydowałam się pójść na basen z dzieckiem. I w sumie nie żałowałam swojej decyzji bo naprawdę świetnie bawiliśmy się na basenie. Syn był zachwycony.