Niskie ceny za piece

Lokalna firma produkująca dobrej jakości piece nadmuchowe, właśnie podpisała bajeczny kontrakt na swoje produkty z największym koncernem energetycznym we Francji. Firma musi teraz mocno brać się do pracy, gdyż muszą wyprodukować teraz ponad dwa razy taką ilość pieców jaką wyprodukowali przez ostatni rok, a na realizację zamówienia maja tylko 6 miesięcy.

Dobra cena pieców z Polski

cena za dobry piec nadmuchowyPolska firma wygrała przetarg we Francji pokonując swoich największych konkurentów  tej branży. Jest to pierwszy taki sukces Polskiej firmy na arenie międzynarodowej. Najważniejszym czynnikiem była cena za dobry piec nadmuchowy, który Polska firma zaoferowała. Wiedzieli oni, ze obniżka ceny będzie ryzykowna, gdyż plan mógł się nie udać, ale jeżeli firma wygrałaby przetarg na tak dużą liczbę pieców to ryzyko by się opłaciło. Okazało się, że do odważnych świat na leży i śmiała decyzja firmy sprawiła, ze wygrali oni przetarg i teraz muszą dotrzymać warunków kontraktu. Dodatkowo wygrana sprawiła, że o Polskiej formie stało się bardzo głośno o dostają również zamówienia z innych krajów na swoje piece z nadmuchem. Po raz kolejny widać, ze dobra Polska jakość jest doceniania w szerokim świecie i teraz wszyscy trzymają kciuki, żeby firma wyrobiła się z owym zamówieniem. Do tego niezbędne będzie zatrudnienie sporej liczby osób, gdyż czasu pozostało niewiele,a trzeba jeszcze dokupić odpowiedni sprzęt by zwiększyć produkcje.

Wygrana oczywiście cieszy mieszkańców miasta, gdyż zyskają oni nowe miejsca pracy i to nie tylko na czas realizacji tego zamówienia, tylko na stałe, gdyż firma od dawna planowała budowę kolejnych kompleksów, a gotówka z wygrane przetargu jak najbardziej an to im pozwoli. Jest to pierwsza tak duża inwestycja na lokalnym terenie, więc wierzymy, że wszystko potoczy się według założeń właścicieli.