Wioli dałem piękny pierścionek zaręczynowy

 

Wiolę poznałem rok temu i od razu się w niej zakochałem. Od samego początku świetnie się dogadywaliśmy i wiedziałem, że była to kobieta stworzona właśnie dla mnie. Postanowiłem więc jej się oświadczyć, bo nie było żadnego sensu, żeby czekać dłużej.

Pierścionek zaręczynowy wykonany na zamówienie

pierścionki zaręczynowe łódźOglądałem prawie we wszystkich sklepach jubilerskich pierścionki zaręczynowe łódź,ale nic mi się nie spodobało. Poza tym chciałem, ażeby Wiola dostała wyjątkowy pierścionek, którego żadna inna kobieta nawet nie przymierzała i nie oglądała na wystawie. Wpadłem więc na pomysł, żeby zlecić wykonanie pierścionka zaręczynowego na zamówienie. U nas na ulicy Piotrkowskiej był taki mały sklep jubilerski, do którego postanowiłem zajrzeć. Doszły mnie słuchy, że dostępne tam były pierścionki zaręczynowe na specjalne zamówienie i poszedłem tam zaraz po pracy. Wyjaśniłem sprzedawcy jakie mam oczekiwania i dlaczego tak bardzo zależało mi na tym, żeby pierścionek zaręczynowy był wykonany na zamówienie. Sprzedawca był zaskoczony moją decyzją, ale ją zrozumiał. Stwierdził, że muszę kochać swoją wybrankę co bez wahania potwierdziłem. Musiałem czekać na pierścionek dwa tygodnie, ale to nie stanowiło problemu. Dzięki temu miałem czas, żeby wszystko dokładnie przygotować. Wiedziałem, że Wiola nie lubiła dużych wydarzeń i publiczne zaręczyny nie wchodziły w grę. Poprosiłem przyjaciela, który był poetą, żeby recytował dla nas wiersz o miłości a on się zgodził. Kiedy odebrałem pierścionek byłem gotów.

Jubiler się postarał, ponieważ pierścionek wyglądał dokładnie tak jak go sobie wyobrażałem. Wioli także bardzo się spodobał i stwierdziła, że to był najpiękniejszy pierścionek jaki widziała. W końcu był zamówiony specjalnie dla niej, co oczywiście doceniła.