projektowanie wnętrz

Aranżacja we Wrocławiu

Moja narzeczona jest projektantem wnętrz. Dostała zlecenie w Sopocie i chcę ją tam zawieźć. Mieszkamy w miejscowości Wrocław. Nie chcę jej puścić pociągiem czy autobusem a tym bardziej nie chcę żeby jechała sama samochodem przez tyle godzin. Projektowanie wnętrz dla Karoliny to frajda, dzięki której zarabia przyzwoite pieniądze.

Narzeczona lubi projektowanie wnętrz

projektowanie wnętrzNie sądziłem, że projektant wnętrz może tyle zarabiać. Zawsze myślałem, że praca nie jest dobrze płatna. Poza tym nie zdawałem sobie sprawy, że architekt wnętrz ma tyle zleceń. Architekt wnętrz może pomagać w aranżacji mieszkania, domu, firmy nawet sklepów w galeriach handlowych. Wszystko zależy od zapotrzebowania ze strony klienta. Architektura wnętrz nie była ciężkim kierunkiem. Ja studiowałem informatykę i często przesiadywałem w książkach. Angelika przeczytała kilka razy pewien artykuł i miała znacznie więcej czasu ode mnie. Aranżacja wnętrz była jej ulubionym przedmiotem. Angelika bardzo lubiła architekturę i miała niezwykłą łatwość przyswajania wiedzy na ten temat. Pewnie dlatego że projektowanie wnętrz to była jej pasja od małego. Ja informatykę wybrałem ze względu na rodziców. Może gdybym wybrał coś co lubię to nauka byłaby dla mnie także większą przyjemnością. Angelika do klienta jedzie ponieważ, zlecił jej firmie aranżację wnętrz. Pensjonat został odnowiony i projektant wnętrz musi zerknąć na niego fachowym okiem. Doradzić jakie dodatki należy zakupić i sprawdzić czy meble są prawidłowo ustawione.

Właściciel ma na tym poziomie bzik, chce żeby wszystko było zgodne z zasadami wielu technik na których projektant wnętrz się zna. Angelika ma zarezerwowany hotel i zostaję z nią. Jutro sobota i zdecydowaliśmy się na weekend. Nigdy tam nie byliśmy. Będzie szansa trochę popracować i pozwiedzać.