Biorezonans jako bezpieczna metoda leczenia i diagnostyki

 

Istnieje metoda diagnostyki, która zajmuje się badaniem sygnałów bioelektrycznych każdego narządu pacjenta. Porównując impulsy z impulsami zdrowych organów można zdiagnozować funkcjonowanie każdego narządu, zarówno wtedy, kiedy jest on zdrowy lub cierpi z powodu zaburzeń ponieważ każdy narząd wytwarza inną częstotliwość w zależności od rodzaju patologii.

Biorezonans bezpieczną metodą leczenia

bezpieczny biorezonansBiorezonans jako system diagnostyczny ma znaczne zalety w porównaniu z tradycyjnymi metodami diagnostyki medycznej, takimi jak ultrasonografia, radiografia czy komputerowa tomografia, a jednocześnie bardzo się od nich różni. Za pomocą biorezonansu można leczyć praktycznie wszystkie choroby, ale jak w każdym rodzaju leczenia, pacjent musi zrezygnować z nawyków, które spowodowały obecną sytuację. Ponieważ bezpieczny biorezonans aktywuje siły samoregulujące a także eliminuje toksyny i patogenne organizmy w tym wirusy, bakterie i pasożyty, ostatecznym celem terapii jest samoleczenie, a nie tylko eliminacja symptomów, jak ma to miejsce w tradycyjnych rodzajach terapii. W wyniku oceny narządów można zobaczyć różne zmiany na poziomie komórkowym tj. komórki, które działają normalnie, komórki, które pracują z i funkcjonalnie zablokowane komórki. Informacje te pozwalają operatorowi wybrać odpowiedni poziom wpływu.Jest on szczególnie skuteczny tam, gdzie procedury do tej pory stosowane nie przyniosły efektu, jak w przypadku alergii, poprzez skuteczne wyeliminowanie mechanizmu alergicznego. Terapia biorezonansowa rozpoczyna się od szczegółowego wywiadu, kompletnego badania organizmu i analizy otrzymanych wyników, w celu zidentyfikowania naruszeń homeostazy i określenia stref oddziaływania.

Pierwszym etapem korekcji energii jest głęboki wpływ częstotliwości skierowanych na procesy patologiczne. W trakcie leczenia fizjologiczne oscylacje organizmu zostaną optymalnie wzmocnione, a patologiczne drgania elektromagnetyczne zostaną odwrócone, to znaczy staną się ich dokładną lustrzaną kopią przez co organizm zacznie na nowo prawidłowo funkcjonować.